Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkania kujawsko-pomorskie

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkania kujawsko-pomorskie

yolka 22:10, 02 lip 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
13 i koniec kropka. Ja ciąć krzewów artystycznie nie potrafię. Artystycznie wycinam póki co, perz.
Do zobaczenia. Czekam na informację co zabrać ze sobą. Te informacje możemy wymieniać na priv.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
gabriela_kra... 19:54, 03 lip 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
GorAna napisał(a)
Ja postaram się być 13
A kto będzie ciął te krzewy?


No MY będziemy ciąć a co!!!

Dobrze,czyli ogłaszam wszem i wobec - 13.07. - czekam na WAS!!!
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Joku 22:39, 03 lip 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
Czyli termin ustalony. Fajnie. Jakieś narzędzia przywieźć? Do cięcia oczywiście?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
gabriela_kra... 09:04, 04 lip 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Joku napisał(a)
Czyli termin ustalony. Fajnie. Jakieś narzędzia przywieźć? Do cięcia oczywiście?


Tak,na tą chwilę weźcie,bo ja mam póki co tylko masę sekatorów różnej długości,no chyba że zdążę kupić,ale to dam znać.

Iglaków w każdym bądź razie starczy dla wszystkich
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 18:03, 10 lip 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Kochani,

czekałam do ostatniej chwili,bo szukam uparcie różnych rozwiązań,a mianowicie chyba muszę nasz zjazd odwołać tym razem ja.
Dostałam pracę,dziś byłam w niej pierwszy dzień i niesety nie będę mieć póki co wolnych weekendów.Jest to dla mnie ogromny powód do radości,bo już rok byłam jako bezrobotna.Jest również i smutek,bo chyba ktoś nam szyki miesza tam u góry,i utrudnia spotkanie.
Chciałabym Was przeprosić za zamieszanie i prosić o wyrozumiałość.
Nie tak miało być.

Gdyby tylko coś miało się zmienić,gdybym dostała wolny weekend,niezwłocznie piszę do Was,może się uda.

Jeszcze raz przepraszam Was mocno i pozdrawiam,

Gabi
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
yolka 21:24, 10 lip 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Praca w dzisiejszych czasach jest chyba oprócz zdrowia najważniejsza. Możemy spotkać się w innym terminie, nawet w przyszłym roku. Może nas z woj. K-P i z pobliża do tego czasu przybędzie. Pozdrawiam cie serdecznie i życzę powodzenia w nowej pracy.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
GorAna 22:27, 10 lip 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16029
Na spotkanie zawsze znajdze się jakaś odpowiednia pora i miejsce
Trzeba to wcześniej zaplanować i wszystko się uda
Praca jednak w dzisiejszych czasach jest najważniejsza, bo dzieki niej można realizować swoje ogrodnicze pasje
Życzę zatem owocnej pracy
I do miłego
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
gabriela_kra... 23:02, 10 lip 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Hmmm,praca może nie wymarzona,ale bardzo potrzebna...trzeba zgromadzić opał na zimę

Szkoda mi jest strasznie,że nie dam rady Was ugościć,ale nie odpuszczę tak łatwo

Pozdrawiam i ślę buziaki :*
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
malgocha1960 16:14, 11 lip 2013


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Weszłam na wątek spotkaniowy,zeby zobaczyć czy jest ustalony termin na spotkanie sierpniowe u Szmitów,a tu widze kujawianki sie pojawiły.Miło mi,jak bedzie jakieś spotkanie to ja tez się raczej piszę.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
yolka 18:55, 11 lip 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
malgocha1960 napisał(a)
Weszłam na wątek spotkaniowy,zeby zobaczyć czy jest ustalony termin na spotkanie sierpniowe u Szmitów,a tu widze kujawianki sie pojawiły.Miło mi,jak bedzie jakieś spotkanie to ja tez się raczej piszę.
witaj, mam nadzieję, że zajrzysz na Kuj-Po przyszłe spotkanie.Czy może jesteś z Rypina-gdzieś mi się mignęło?
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies