Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Programy - program do projektowania ogrodów

Pokaż wątki Pokaż posty

Programy - program do projektowania ogrodów

danuta_ 20:50, 18 lut 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Postanowiłam założyć wątek dotyczący programów do projektowania ogrodów. Wiem, że na rynku jest ich na pewno cała masa, niektóre oczywiście są dla doświadczonych projektantów. Ja osobiście mam z jakiejś gazetki " Studio projektowe" - niestety jeszcze go nie rozgryzłam, oraz "Garden Composer". Teraz koleżanka poleciała mi "Garden Puzzle" - świetna zabawa!





Można wklejać swoje zdjęcia i projektować. Do dyspozycji rośliny, nawierzchnie i mała architektura. Poniżej mój ogród



____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
monteverde 20:56, 18 lut 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
super)) puzzle
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
danuta_ 21:03, 18 lut 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Tak i choć sama roślinność nie jest zbyt bogata, można skomponować sobie każdy ogrodowy kącik
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
monteverde 21:12, 18 lut 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
on kosztuje 59 zł,warto zapłacić?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
danuta_ 21:18, 18 lut 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
jakaś promocja chyba jest teraz, więc może taniej na pół roku będzie. Mi osobiście program sie podoba, szczególnie, kiedy robię coś na swoich zdjęciach, ale jakby nie patrzeć to tylko zabawa aczkolwiek bardzo wciągająca Można się złożyć z przyjaciółką i korzystać do spółki na dwóch komputerach
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
Syla 21:52, 18 lut 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
1. Garden puzzle mam , zapłaciłam za rozszerzenie , ale to nie jest to , przynajmniej dla mnie .
2. "Zaprojektuj swój ogród" mam ale nie umiem go rozgryźć
Natomiast interesuje mnie autocad i tego choćby nie wiem co rozgryzę. Umówiłam się na lekcję ))
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
monteverde 22:01, 18 lut 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
piszesz ,że na pól roku, a oni piszą ,że płaci się raz i już?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
danuta_ 22:02, 18 lut 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Autocad to nie łatwy program, no ale do odważnych świat należy
Garden Composer jest chyba prostszy w obsłudze od Studia Projektowego i ma bogatszą roślinność.
Puzzle jak sama nazwa wskazuje to tylko zabawa ( bawię się od dwóch tygodni ), nie słyszałam jeszcze o tym rozszerzeniu - co ono zawiera?
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
danuta_ 22:05, 18 lut 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Jak ja kupowałam coś ponad dwa tygodnie temu to chyba inne zasady były, wiec, że coś się teraz zmieniło, ale nie rozgryzałam szczegółów, bo ja już zapłaciłam. U mnie była opcja, na rok i pół roku. Trzeba dokładnie czytać.
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
Syla 10:12, 19 lut 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Danusiu to rozszerzenie to tylko możliwość zobaczenia roślinności w czterech porach roku oraz zaporjektowanie własnego obrazka w online No i może więcej roślinek . Tyle Szaleństwa nie ma.
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies