Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek Ani - czas na jego zmianę:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ani - czas na jego zmianę:-)

Kondzio 18:51, 25 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
widzę najlepiej jak będą rosły na rabatach z tyłu po pierwsze lepiej się kosi a po drugie lepiej to będzie wyglądało
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
anusiak 18:53, 25 cze 2013

Dołączył: 19 cze 2013
Posty: 21
Chciałabym zmienić na takie z kancikami, bardzo mi się spodobały jak odwiedzałam ogrody na forum
____________________
Ogródek Ani czas na jego zmiany
Kondzio 18:55, 25 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
anusiak napisał(a)
Chciałabym zmienić na takie z kancikami, bardzo mi się spodobały jak odwiedzałam ogrody na forum
super tak samo myślałem super będzie wyglądało
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
anusiak 19:16, 25 cze 2013

Dołączył: 19 cze 2013
Posty: 21
tylko będę musiała poczekać do wiosny z przesadzeniem ich , planuję przesadzić hortensje z trawnika w to miejsce
z tyłu za nimi może derenie bo mam ich na rabacie a trzeba ich będzie stamtąd wysadzić . to jest wschodnia strona domu
z przodu rosną min. gożdziki brodate, ostrózka,żurawka, bodziszek, naparstnica, posadzone są też hortensje bukietowe na przeciwko rośnie magnolia i wzdłuż ogrodzenia rabata obsadzona jałowcami od strony ogrodzenia i hostami w jednym miejscu posiałam w ubiegłym roku orliki, które pięknie mi zakwitły, ale niestety nie zrobilam im zdjęcia
____________________
Ogródek Ani czas na jego zmiany
anusiak 19:18, 25 cze 2013

Dołączył: 19 cze 2013
Posty: 21
Kondzio napisał(a)
widzę najlepiej jak będą rosły na rabatach z tyłu po pierwsze lepiej się kosi a po drugie lepiej to będzie wyglądało



mam z koszeniem ogromny problem w tym roku kupiłam kose spalinową bo już kosiarką na kółkach nie mialam pola manewru
____________________
Ogródek Ani czas na jego zmiany
anusiak 19:34, 25 cze 2013

Dołączył: 19 cze 2013
Posty: 21

posadzona w ubiegłym roku hortensja już pokazuje kwiatuszka
____________________
Ogródek Ani czas na jego zmiany
anusiak 09:53, 26 cze 2013

Dołączył: 19 cze 2013
Posty: 21
Na tym kamieniu zaznaczyłam dokąd wczoraj sięgała woda po burzy
____________________
Ogródek Ani czas na jego zmiany
anusiak 12:23, 26 cze 2013

Dołączył: 19 cze 2013
Posty: 21
Przedstawię Wam dalszą część mojego ogródka
przed drugim domem
____________________
Ogródek Ani czas na jego zmiany
anusiak 12:43, 26 cze 2013

Dołączył: 19 cze 2013
Posty: 21
Samotnie niedaleko orzecha rośnie u mnie tawuła wczesna , na rabacie przed domem mam mam posadzone funkie, tawuły, trzmieliny, floksy. dzwonka skupionego i prawdopodobnie dzwonka karpackiego choć mogę się mylić co do jego nazwy, ogólnie taki misz - masz przed rabatą rośnie 3 letnia śliwowiśnia obsadzona rozchodnikiem. przed domem w tym roku był robiony chodnik jeszcze jedna ściana zostaje nam do ocieplenia, ale w tym roku nie wiem czy nam się to uda, na wiosnę posadziłam tam aksamitki, śmieszne kasie, na samym rogu rośnie macierzanka i wierzba Hacuro
____________________
Ogródek Ani czas na jego zmiany
polinka 08:40, 28 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Cześć Aniu
Dużo łądnych kwiatków i roślin już masz, teraz to wszystko uporządkować i będzie ślicznie
Może wstawisz zdjęcie jednej rabaty, którą chciałabyś się najpierw zająć ze wszystkimi wymiarami i wtedy łatwiej będzie coś konkretnego podpowiedzieć
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies