Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek Ani - czas na jego zmianę:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ani - czas na jego zmianę:-)

anusiak 17:29, 25 cze 2013

Dołączył: 19 cze 2013
Posty: 21
Witam wszystkich serdecznie, mam na imię Ania od dawna obserwuję Wasze piękne ogródki, mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się stworzyć mój wymarzony ogródek. Od pewnego czasu zaczęłam kupować krzewy, byliny by bylo u mnie ładnie, ale nie mam kompletnie pomysłu na swój ogródek. działkę mam podzieloną na 2 części : gospodarczą i "reprezentacyjną" gdzie można też w spokoju odpocząć. Niektóre krzewy, które posadziłam już dawno pięknie rosną i mi się zrobił w niektórych miejscach taki nieład, przedstawię kilka zdjęć
____________________
Ogródek Ani czas na jego zmiany
Kondzio 17:32, 25 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Witam na ogrodowisku i wiem że z ogrodowiskiem zmienisz swój ogród nie do poznania powodzenia i trzymam kciuki
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
anusiak 17:40, 25 cze 2013

Dołączył: 19 cze 2013
Posty: 21
Witam pierwszego gościa w moim wątku Bardzo bym chciała by się zmienił mój ogród, mam dość dużą działkę, a na niej zabudowania 2 domu i tzw. przybudówka. od strony gospodarczej mam podadzone wierzby płaczące i leszczyę, ładnie zasłaniają to co trzeba ukryć mam cichą nadzieję, ze z Waszą pomocą uda mi się zmienić swój ogród
____________________
Ogródek Ani czas na jego zmiany
Kondzio 17:48, 25 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
anusiak napisał(a)
Witam pierwszego gościa w moim wątku Bardzo bym chciała by się zmienił mój ogród, mam dość dużą działkę, a na niej zabudowania 2 domu i tzw. przybudówka. od strony gospodarczej mam podadzone wierzby płaczące i leszczyę, ładnie zasłaniają to co trzeba ukryć mam cichą nadzieję, ze z Waszą pomocą uda mi się zmienić swój ogród
na pewno jak się będzie chciało i się siły znajdzie to na pewno zmienisz hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 17:50, 25 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
na pierwszy rzut oka zmieniłby te obsadzenia na trawniku nie rozrzucałbym tych roślin tak
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 18:12, 25 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tak, ja też radzę przesadzić te pojedyncze rośliny z trawnika na rabaty. To pierwszy krok w stronę ładnego ogrodu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anusiak 18:14, 25 cze 2013

Dołączył: 19 cze 2013
Posty: 21
chęci i zapał na zmiany mam , na początek planuję zmienić obwódki rabat [img size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/40/400400/original.JPG[/img] moja hortensja pnąca w tamtym roku zakupiona pokazala piękny kwiat
____________________
Ogródek Ani czas na jego zmiany
Kondzio 18:16, 25 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
anusiak napisał(a)
chęci i zapał na zmiany mam , na początek planuję zmienić obwódki rabat [img size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/40/400400/original.JPG[/img] moja hortensja pnąca w tamtym roku zakupiona pokazala piękny kwiat
No dobry pomysł a juz wiesz na jakie czy bez tylko z kancikami
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
anusiak 18:46, 25 cze 2013

Dołączył: 19 cze 2013
Posty: 21
Witam w moich skromnych progach, dziś u mnie przeszla rano burza jeszcze do tej pory w niektórych miejscach stoi woda
wśród tych pojedynczych roślin mam posadzone: jukę ogrodową, hibiskusa, ognika, hortęsję Pinky winky, a po drugiej stronie kalmie wąskolistną , hortensje , a na środku krzewuszkę , magnolię a pod nimi rojniki.
____________________
Ogródek Ani czas na jego zmiany
anusiak 18:50, 25 cze 2013

Dołączył: 19 cze 2013
Posty: 21
____________________
Ogródek Ani czas na jego zmiany
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies