I. Informacje ogólne

1. Celem konkursu jest propagowanie aranżacji w donicach, które w łatwy sposób upiększą każdy dom, balkon i taras. Konkurs służy też do pokazania swojej kreatywności i dbałości o najbliższe otoczenie.
2. Organizatorem konkursu jest firma Gardenarium s. c., właściciel portalu ogrodowisko.pl
3. Fundatorem nagród jest firma Unia Interactive.
4. Konkurs rozpoczyna się w dniu 25 lipca 2013 r. i trwa do 31 sierpnia 2013 r.
5. Konkurs realizowany jest za pośrednictwem forum umieszczonym pod adresem www.ogrodowisko.pl/forum
6. Konkurs odbywa się terenie Rzeczypospolitej Polskiej

II. Zasady konkursu

1. W konkursie mogą brać udział osoby zamieszkałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które zarejestrowały się w portalu internetowym ogrodowisko.pl. W konkursie mogą uczestniczyć osoby, które zarejestrowały się na portalu ogrodowisko.pl w czasie trwania konkursu.
2. Zgłoszenie w konkursie odbywa się poprzez założenie wątku w dziale Najpiękniejsze aranżacje w donicach na balkonie i tarasie, zamieszczenie w nim maksymalnie 5 zdjęć bez żadnych opisów oraz wysłanie wiadomości prywatnej do użytkownika Gardenarium z informacją o zgłoszeniu swojego udziału w konkursie i podaniu następujących danych:
- imię i nazwisko
- adres e-mail
- numer telefonu
- adres zamieszkania
- datę urodzenia
3. Zdjęcia muszą przedstawiać własne, letnie kompozycje doniczkowe z roślin sezonowych kwitnących, bylin, traw czy krzewów. Zestawienie i kolorystyka dowolna.
4. Uczestnik musi być autorem zdjęć. Osoby umieszczające zdjęcia nie swojego autorstwa zostaną zdyskwalifikowane.
5. Nie można umieszczać zdjęć kompozycji, które zostały sfotografowane w innych ogrodach, które nie są własnością uczestnika.
6. Uczestnik może stworzyć tylko jeden wątek. Osoby, które utworzą więcej wątków używając jednego konta lub poprzez założenie wielu kont na portalu ogrodowisko.pl zostaną zdyskwalifikowane.
7. Utworzony wątek można edytować przez 24 godziny od momentu utworzenia. Po tym czasie wprowadzanie w nim zmian jest już niemożliwe.

III. Wyłonienie zwycięzców

1. W konkursie zostanie wyłonionych 10 zwycięzców, którzy umieścili zdjęcia najpiękniejszych kompozycji letnich i uzyskali największą liczbę głosów w głosowaniu zarejestrowanych użytkowników portalu ogrodowisko.pl
2. Głosowanie rozpoczyna się w dniu 12 sierpnia 2013 r. i trwa do 31 sierpnia 2013 r.
3. Każdy użytkownik będzie mógł zagłosować tylko raz na wybrany wątek, ale może głosować na wiele różnych wątków.
4. Oddanie głosu będzie się odbywało poprzez kliknięcie przycisku głosowania wyświetlonym w wątku.
5. Zwyciężą wątki, które posiadają największą ilość oddanych głosów.
6. W przypadku występowania wątków z taką samą ilością głosów, będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń.
7. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona dnia 1 września 2013 r.
8. W ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników organizator skontaktuje się telefonicznie lub mailowo ze zwycięzcami w celu potwierdzania zdobycia nagrody w konkursie.
9. Jeżeli nie uda się skontaktować z danym uczestnikem w ciągu 7 dni, jego nagroda zostanie przekazana kolejnemu uczestnikowi, który zdobył największą liczbę głosów.

IV. Nagrody

1. Nagrodami w konkursie jest 10 zestawów produktów firmy Inco Veritas o wartości 100 zł.
2. Każdy zestaw zawiera następujące produkty:

- Florovit nawóz płynny uniwersalny, kanister 5,5 kg
- Florovit do róż i roślin kwitnących, butelka 1 kg
- Florovit pro natura do roślin zielonych, butelka 1 kg
- Azofoska płynna MOCNA, butelka 1,2 kg
- Pinivit, kanister 5,5 kg
- Florovit pro natura do trawników, worek 4 kg
- Fruktovit plus do roślin zielonych, butelka 1,1 kg

3. Nagrody zostaną dostarczone do zwycięzców przez firmę kurierską za potwierdzeniem odbioru w ciągu 21 dni od ogłoszenia wyników.
4. Nagrody zostaną wysłane na adres podany w zgłoszeniu do konkursu
5. Do odbioru nagrody upoważniony jest zwycięzca, który musi legitymować się dokumentem tożsamości i tym samym potwierdzić dane podane w zgłoszeniu do konkursu.Informacje dodatkowe i zaproszenie

Chyba nie ma na naszym Forum Ogrodowiska osób, które nigdy nie zrobiły żadnej aranżacji w donicach. Zastanówmy się czy mamy zdjęcia własnych, pięknych dekoracji kwiatowych czy roślinnych. Może urzekną Forumowiczów i zagłosują właśnie na te nasze?

To jest także jeszcze właściwy moment na wymianę lub wykonanie nowych, letnich kompozycji z udziałem traw, późno letnich bylin kwitnących, których wybór jest w każdym centrum ogrodniczym i zapraszają, aby je kupić.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i emocji