Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitanie z Siedlec

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitanie z Siedlec

NetkaZ 13:13, 11 sie 2013

Dołączył: 09 sie 2013
Posty: 32
Witam wszystkich.
To mój poczatek, pierwszy post i pierwsze kroki w ogrodnictwie. Od lat mieszkałam w blokowisku, a od 10 miesięcy we własnym domku z niewielka działką, na której nie ma nic. Więc zaczynam od zera. Wiele sie juz dowiedziałam, ale to i tak za mało, więc będę tu często zaglądać, w wolnym czasie ( tzn. jak trójka dzieci da mi troche wolnego )
Pozdrawiam
____________________
Aneta-Miejski zakątek z nieduża działką
Eva 13:50, 11 sie 2013

Dołączył: 11 lip 2013
Posty: 9
Witaj!
Ogrodowisko jest uzależniające ale na pewno znajdziesz to co Cię najbardziej interesuje.
A że trochę nas łączy (też mam trójkę dzieci, brak ogrodu - za to chwastowisko i ogromną potrzebę przekształcenia go w coś cieszącego oko, no i mieszkam tylko niecałe 50km od Ciebie ) to będę trzymać za Ciebie kciuki.
Pozdrawiam
____________________
aksamitka 21:30, 11 sie 2013


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 151
NetkaZ napisał(a)
Witam wszystkich.
To mój poczatek, pierwszy post i pierwsze kroki w ogrodnictwie. Od lat mieszkałam w blokowisku, a od 10 miesięcy we własnym domku z niewielka działką, na której nie ma nic. Więc zaczynam od zera. Wiele sie juz dowiedziałam, ale to i tak za mało, więc będę tu często zaglądać, w wolnym czasie ( tzn. jak trójka dzieci da mi troche wolnego )
Pozdrawiam

Witam osobę mieszkającą w pobliżu (ok. 20 km).

Wrzuć link do swojego forum. Może będziemy wymieniały się radami dotyczącymi sklepów ogrodniczych w naszej okolicy itp.
____________________
Pozdrawiam :)
iwka 13:44, 12 sie 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Dzień dobry

Fajnie, że jest ktoś kto mieszka bardzo blisko. Ja do Siedlec mam rzut beretem.

Pozdrawiam Iwona
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
NetkaZ 14:35, 12 sie 2013

Dołączył: 09 sie 2013
Posty: 32
Dzieki Eva za trzymanie kciuków, na pewno się przyda, bo wszystko idzie tak powoli, jak sie ma ograniczony czas i mozliwości finansowe. Juz którys z kolei dzien przegrabiam teren, i tak kawałek po kawałku trzeba, niestety.

Aksamitka - nie zakładałam jeszcze sowjego wątku, nie mam za bardzo jeszcze co pokazywać, ale może z czasem założę.

Iwka - pozdrawiam również
____________________
Aneta-Miejski zakątek z nieduża działką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies