Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam z mojego niewielkiego dębickiego ogródeczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam z mojego niewielkiego dębickiego ogródeczka

Katkak 21:52, 16 sie 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witam bardzo serdecznie,
strasznie się cieszę, że udało mi się tu trafić. A był to zupełny przypadek. Oglądałam kiedyś "Maję w ogrodzie" i wspomniała coś o Ogrodowisku i tak się tu znalazłam. Ogrodowisko okazało się kopalnią pomysłów i jedną wielką inspiracją. A ja uwielbiam mój niewielki ogródek i ciągle coś w nim szperam. Sadzenie roślinek, przesadzanie ich, rozmnażanie jest oczywistością. Ja ogólnie uwielbiam tworzyć klimat w ogrodzie, a do tego wykorzystuję i "ulepszam" najróżniejsze rzeczy. Gdy jestem nad morzem szukam zbielałych korzeni, gałązek wyrzuconych przez morze, na strychu lub w piwnicy "odkopuję stare meble, metalowe balie, gliniane dzbany. Są to przedmioty, których nie kupimy w sklepie. Nawet lekko uszkodzone znajdą u mnie swoje miejsce. I tak tworzę swój magiczny zakątek. Moje miejsce na ziemi, w którym nie może zabraknąć blasku świec.
Pozdrawiam wszystkich
katkak
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
justa35 16:42, 18 sie 2013

Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 207
Witaj
z ogromną chęcią popodglądam Twój ogród ( to drugie życie przedmiotów też )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies