Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Wystawa ogrodnicza w Prenzlau 13 kwietnia-06 października 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Wystawa ogrodnicza w Prenzlau 13 kwietnia-06 października 2013

giza 15:15, 20 sie 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Wow, piękne zdjęcia i cudne miejsce. Ciekawe, czy się zmieszczę w tą tubę- zjeżdżalnię
Aniu, nad naszym Miedwiem przydałyby się takie zakątki- trzeba Wójtowi podpowiedzieć
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
Margarete 16:05, 20 sie 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Aniu - jak piekna wystawa, zazdroszcze że tam byłas i widziałaś...
Ogladałam relacje wiosna w "mai w ogrodzie" i juz wtedy nabrałam ochoty żeby tam pojechac, to nie daleko od granicy... tyle że do granicy ode mnie z Łodzi jest niezły kawałek. Musiałabym to zorganizowac tak,żeby nocowac w Polsce i wyskoczyc do Prenzlau i wrócic. Ile czasu trzeba by przeznaczyc na zwiedzenie całości Aniu ? Jak myslisz ?
Jeszce mam jedno pytanie - wystawa czynna jest do 6.10 a ja mogłabym wybrac sie pewnie dopiero w tem wekend 28-29.09 czy jeszcze bedzie co ogladac- hmm... mysle , może dać sobie spokój i pojechac wiosną - z tego co czytałam to oni maja zamiar zamienic te wystawe w park miejski i udostepniac nadal w kolejnych latach do zwiedzania...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AniaK 19:21, 20 sie 2013


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Giza, o tym samym dokładnie pomyślałam jak tam sobie spacerowałam, tyle u nas miejsca niewykorzystanego nad Miedwiem, jakby u nas zrobić takie rabaty, ależ byłoby pięknie. Ale chyba na zmianę wójta musimy poczekać, ale pomysł warto podsunąć.
Tuba szeroka nawet z mężem dasz radę, ale wtedy to poproszę o fotki.
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
AniaK 20:11, 20 sie 2013


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Małgosiu, ja też najpierw widziałam w Mai i tak zbierałam się żeby w końcu zobaczyć. Z tego co zaobserwowałam, to oni zmieniają te nasadzenia trochę w zależności od pory, tak żeby ciągle coś się działo, ale nie mam pojęcia co będzie z końcem września. Na pewno duża część roślin przekwitnie.
Mi zajęło to 3 godziny.
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
beta 23:03, 23 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Aniu, dziękuję za tą relacje...piekne miejsce godne odwiedzenia
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
AniaK 23:17, 23 sie 2013


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Beatko, ależ proszę bardzo, oby więcej takich miejsc było w pobliżu
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies