Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Posty

Pokaż wątki Pokaż posty

Posty

Margoth 01:13, 03 lis 2013

Dołączył: 12 cze 2011
Posty: 149
Jagna napisał(a)
Ja bardzo chciałabym mieć możliwość podglądu swoich postów. Często nie pamiętam w którym wątku pisałam i muszę się sporo "nabiegać. żeby znaleźć.Części nie znalazłam do dnia dzisiejszego.


Przeczytałam cały wątek i nadal nie wiem, jak i gdzie mam szukać swoich postów
____________________
Ogród Margoth
Gardenarium 10:48, 03 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Aby znaleźć posty swoje lub innej osoby należy:

Wpisać w wyszukiwarkę u góry (ramka) swój lub tej osoby nick i klikasz kropkę pt. Pokaż posty (masz jeszcze pokaż wątki)

Oto co mi wyszło: kopiuje Twój nick Margoth i Pokaż posty

i wyszło mi to ( nie pokazuje od razu najnowszych postów chyba) - A nie... nawet pokazuje, bo jest ten ostatni

http://www.ogrodowisko.pl/forum/search?utf8=%E2%9C%93&q=Margoth&search_in=posts&commit=Szukaj


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
JMS 22:34, 25 lis 2013

Dołączył: 23 lis 2013
Posty: 10
Danusiu chyba mam jakis problem techniczny. PIerwsze załozyłam konto jako JMS i nie mogłam się zalogować , pozniej zmieniłam konto na J_MS a teraz widze ze raz pieszę jako J_MS a raz JMS .
____________________
Joanna
JMS 22:35, 25 lis 2013

Dołączył: 23 lis 2013
Posty: 10
Danusiu chyba mam jakis problem techniczny. PIerwsze załozyłam konto jako JMS i nie mogłam się zalogować , pozniej zmieniłam konto na J_MS a teraz widze ze raz pieszę jako J_MS a raz JMS .
____________________
Joanna
Gardenarium 07:29, 26 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Tego nie wiem, tutaj może pomóc admin, ale zaraz wyślę do niego wiadomość.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
JMS 10:45, 26 lis 2013

Dołączył: 23 lis 2013
Posty: 10
Znalazłam błąd dlaczego tak się dzieje z tymi loginami. Teraz dwa konta mam ale bede sie jednym posługiwać
____________________
Joanna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies