Gdzie jesteś » Forum » Przyjmę » Przyjmę rośliny wszelakie do mojego powstającego ogrodu.

Pokaż wątki Pokaż posty

Przyjmę rośliny wszelakie do mojego powstającego ogrodu.

apal100 08:48, 02 wrz 2013

Dołączył: 02 wrz 2013
Posty: 40
Zakładam właśnie swój pierwszy ogród i przyjmę byliny, nasiona kwiatów, trawy,hosty, żurawki na moje powstające rabaty-koszty przesyłki oczywiście pokryję.
____________________
Ania
Alfaro 10:02, 09 lut 2014

Dołączył: 09 lut 2014
Posty: 40
Witaj
ja na razie mogę podzielić się tylko sadzonkami przepięknego derenia białego. Mam kilka odmian w ogrodzie, ale rozmnażam tylko tę przepiękniekrwistoczerwoną.
Krzew rośnie co prawda spory, ale jest chyba niedoceniany w ogrodach.
Mam zarówno sadzonki zrobione z pędów, jak też odkłady poziome z rośliny matecznej.
Jak by co to pisz.
A mój ogród jest koło Warszawy, gm.Joniec - wiec jak by co to i wiosną ze szpadlem mogę zaprosić .


Michał
____________________
Niemozliwe to jest zrobić jajko z jajecznicy
Matka 19:21, 09 lut 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
A mogę się zapisać na kilka tych ukorzenionych dereńków tyż?to Elegantissima?może?
____________________
U Matki
Milka 19:42, 09 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Alfaro napisał(a)
Witaj
ja na razie mogę podzielić się tylko sadzonkami przepięknego derenia białego. Mam kilka odmian w ogrodzie, ale rozmnażam tylko tę przepiękniekrwistoczerwoną.
Krzew rośnie co prawda spory, ale jest chyba niedoceniany w ogrodach.
Mam zarówno sadzonki zrobione z pędów, jak też odkłady poziome z rośliny matecznej.
Jak by co to pisz.
A mój ogród jest koło Warszawy, gm.Joniec - wiec jak by co to i wiosną ze szpadlem mogę zaprosić .


Michał


Ja go doceniam, krwiste gałęzie i limokowo- soczyste liście, jest piękny, mam i lubię
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies