Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogródki w jednym...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogródki w jednym...

bozka 12:21, 19 wrz 2013


Dołączył: 27 paź 2012
Posty: 154
Witaj projekty Danusi są cudowne więc i Twój ogród będzie super Prosimy o fotografowanie od samego początku nawet na równanie ziemi możemy popatrzeć Pozdrawiam
____________________
Bożena
baraga1904 12:25, 19 wrz 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Witaj Aniu....będziemy podglądać kolejną realizację projektu Danusi...trzymam kciuki z udane przedsięwzięcie... i prosimy o foty.....
gosiak 15:20, 19 wrz 2013


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 68
Witam. Zaintrygował mnie tytuł wątku, a tu dodatkowa niespodzianka-projekt Danusi. Oj bedzie się działo!
Pozostaje tylko dołączyć do oficjalnie podglądających. Powodzenia.
____________________
Małgorzata
martika 15:31, 19 wrz 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Witam i z ciekawością będę śledzic poczynania, powodzenia
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
20:43, 19 wrz 2013
równiez witam

i zapisuję w pamieci ) napewno z czasem zobaczymy coś atrakcyjnego
Aniania 23:34, 26 wrz 2013

Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 19
Dziękuję Wszystkim za powitanie. Może zacznę od wyjaśnienia tytułu wątku. Trzy lata temu z przyjaciółmi szukaliśmy działek pod budowę domu - koniecznie obok siebie. Udało się znaleść, domy postawić i dzieki p.Danusi zaprojektowac ogródki. Jeden ogród jest mój drugi moich przyjaciół, ponieważ nie mamy między sobą ogrodzenia, dwa ogródki skleiły sie w jeden. Od 2 tygodni, jak pogoda pozwala, zaczeliśmy plany zmieniać w rzeczywistośc.

Działka została oczyszczona, nawieziona ziemia ( 11 wywrotek), rozprowadzone kable, posadziliśmy tuje. Dziś przyjechały cisy i w wielkim deszczu zaczeliśmy je sadzić.

A zdjęć nie udaje mi sie wkleić ((((
____________________
Ania - Dwa ogródki w jednym...
Aniania 21:12, 27 wrz 2013

Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 19








Zmieniłam przeglądarke i udało się wstawić. Tak mój ogród wyglądał przed projektowaniem
____________________
Ania - Dwa ogródki w jednym...
Kondzio 21:30, 27 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Witam ciekawy jestem jaki ogród powstanie hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Aniania 21:34, 27 wrz 2013

Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 19
Dom mam w stylu nowoczesnej stodoły i ogród też ma być taki prosty kanciasty, bez szaleństw kolorystycznych....... miało byc zielono i biało. Ale od 2 tygodni jezdze po szkółkach, sklepach ogrodniczych i wszystko mi sie podoba. Przez te wrzosy, kolory liści, cięzko mi sie trzymać ustaleń projektowych
____________________
Ania - Dwa ogródki w jednym...
Kondzio 21:40, 27 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Aniania napisał(a)
Dom mam w stylu nowoczesnej stodoły i ogród też ma być taki prosty kanciasty, bez szaleństw kolorystycznych....... miało byc zielono i biało. Ale od 2 tygodni jezdze po szkółkach, sklepach ogrodniczych i wszystko mi sie podoba. Przez te wrzosy, kolory liści, cięzko mi sie trzymać ustaleń projektowych
hi hi hi mi też i mam dużo kolorów i z tego z chodzę bo zrobił się miszmarz ale raczej trzymam sie czterech kolorów no pięciu jak razem z zielonym hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies