Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogródek przed domem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogródek przed domem

Iwona 07:39, 13 maj 2011


Dołączył: 28 lut 2011
Posty: 69
Rh udało się podratować, w wolnej chwili dodam zdjęcie. teraz kwitnie na biało, ładnie. Lalilśmy dużo wody i teraz prawie codziennie podlewamy, dzięki temu to nie ta sama roślina
____________________
monteverde 17:28, 18 maj 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
to fajnie ,że udało się uratować, a co jeszcze słychać w Twoim świecie roślin?)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Iwona 07:50, 20 maj 2011


Dołączył: 28 lut 2011
Posty: 69
Niestety przemarzły mi kostrzewy albo kotek sasiadów się do nich dobrał Pod różanecznikiem była wcześniaj dana mata i rosną pod nim 2 runianki. Wyrzuciliśmy matę, a runianki zaczęły rosnąć jak szalone Z czasem dosadzę jeszcze parę sztuk i może kiedyż utworzy się z nich taki kobierzec na cały kwadrat
____________________
monteverde 10:25, 02 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
to będzie ładnie)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 20:20, 10 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Możesz nawet odcinać sadzonki z obecnie rosnących egzemplarzy i ukorzeniać. Moja mama tak robiła i udawało się. Popieram stworzenie dywanu z runianki.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Iwona 07:40, 10 maj 2013


Dołączył: 28 lut 2011
Posty: 69
Witajcie, dawno mnie tu nie było. Różanecznika nie udało się niestety uratować W tym sezonie mam zamiar przeorganizować mój przedogródek. Cały czas myślę nad koncepcją. Ogólnie jest on przez większą część dnia zacieniony. Zakupiłam już 3 kule bukszpanowe. Moja runianka ładnie się rozkrzewiła z czego jestem ogrodmnie zadowolona. Zastanawiam się nad posadzeniem bardzo niskich różaneczników. Nie mogę mieć nic wysokiego aby nie zasłonić okien na parterze. Ponadtwo rozważam zakup chakonechloy. Chciałbym w to miejsce dodać trochę koloru bo ogólnie sam budynek jest dość ponury. Biały grys po 2 latach nie sprawdził się w tym miejscu, zazieleniał i wygląda nieestetycznie. Kolejnym błędem było zastosowanie włókniny. Ale cóż, właśnie dzięki temu jestem bogatsza o nowe doświadczenia Może podsuniecie mi jakieś ciekawe rośliny na miejsca cieniste, które dodadzą koloru na mich rabatach.
____________________
Katkak 20:37, 27 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Pięknie i tak precyzyjnie, witaj
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies