Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mała Eleczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Mała Eleczka

paulina_ns 20:04, 29 lis 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Dziękuję, mnie również oczarowały a jak z ich zimowaniem?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
bleebla 15:51, 30 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
gusiarz napisał(a)
Aguś - witam . Jestem u Ciebie po raz pierwszy, ale niezmiernie mi się podoba klimat ogrodu . Śliczny zawijasek, i piękne lawendy!! Marzę o takich, ale u mnie glina i one nie chcą rosnąć. Pozdrawiam.....


Dziękuję bardzo
U mnie też glina ale jakoś dają sobie rade. Nie mogę się doczekać kiedy zaczną kwitnąć. Cudowny widok. Odprężająco- relaksujący Lubiłam latem siedzieć na tym niskim wiklinowym fotelu i popijając herbatę gacić się na nią
Właśnie tak :


____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 15:53, 30 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Gabisia napisał(a)
Aga, ja nie wiem jak to się stało, ze u Ciebie mnie jeszcze nie było!
A tak tu cudnie
Twój ogród przypomina mi ogród Magdalenki - Noemi.
Podobnie z klasą i wyczuciem


Gabrysiu ja właśnie od Noemi zgapiłam zawijaska. Nie mogłam się mu oprzeć
Wpadaj częściej. Zapraszam
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 15:57, 30 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
paulina_ns napisał(a)
Dziękuję, mnie również oczarowały a jak z ich zimowaniem?


Z zimowaniem nie powinno być problemu bo Danusia często w ogrodach go sadzi czyli nie powinien problemów przysparzać. Muszę się tylko dowiedzieć czy ocieplić agro szczepienie tak jak się to robi katalpom.
Pozdrawiam
____________________
Aga - Mała eLeczka
paulina_ns 19:27, 01 gru 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
bleebla napisał(a)


Z zimowaniem nie powinno być problemu bo Danusia często w ogrodach go sadzi czyli nie powinien problemów przysparzać. Muszę się tylko dowiedzieć czy ocieplić agro szczepienie tak jak się to robi katalpom.
Pozdrawiam


ok, dziękuję za odpowiedź pozdrawiam.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
gusiarz 11:04, 05 gru 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Posadziliśmy katalpę u teściowej... bardzo się jej podobała..., ale u niej poszła w zwykłą rabatę, nie w donicę. Mam nadzieję, że będzie zadowolona, bo podobno te drzewa późno puszczają liście. Aguś pozdrawiam słonecznie
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
malkul 11:07, 05 gru 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Aga widze że też z dzieciątkiem pracujesz nie ma lekko prawda Pozdrawiam i podgladam
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
dominika_rew 11:08, 05 gru 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Widzę, że masz miłorzęba, to moje niespełnione marzenie, bo załatwiliśmy już w naszym ogrodzie 2 sztuki..;( ale będziemy jeszcze próbować pozdrowienia!
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
bleebla 12:03, 05 gru 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
gusiarz napisał(a)
Posadziliśmy katalpę u teściowej... bardzo się jej podobała..., ale u niej poszła w zwykłą rabatę, nie w donicę. Mam nadzieję, że będzie zadowolona, bo podobno te drzewa późno puszczają liście. Aguś pozdrawiam słonecznie


Fakt puszczają późno ale rekompensują to swoimi walorami bo trzeba przynać, że liście piękne.Teściowa na pewno będzie zadowolona
No i plusem (przynajmniej dla nas) przy wyboże było to, że szybko się rozrasta.
Pozdrawiam również
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 12:14, 05 gru 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
malkul napisał(a)
Aga widze że też z dzieciątkiem pracujesz nie ma lekko prawda Pozdrawiam i podgladam


Witam Gosiu.

Mała kochana. W ciepłe dni długo spała na dworze więc można powiedzieć, że pomagała w ogrodzie
Zapraszam, podglądaj
____________________
Aga - Mała eLeczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies