Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródeczek

bartek_luberda 00:13, 05 sty 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Ogólnie w tym miejscu jest cały dzień słońce ziemia ciężka na pewno wiatr i przeciąg bo akurat od lewej strony jest z 8 km wolnej przestrzeni same pola wystarczy że jest trochę śniegu i wieje i wszystko jest u nas na płocie Po drugiej stronie jest trójkąt wysypany korą wsadzone są tam 2 magnolie i funkie jutro dodam zdjęcia



____________________
Ogródeczek
bartek_luberda 09:42, 08 sty 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Tak to mniej więcej wygląda korą jest wysypane wszystko do końca Ja do domu córka poprawia
____________________
Ogródeczek
bartek_luberda 10:07, 08 sty 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Moja córka Lenka siedzi ze mną codziennie na Ogrodowisku
____________________
Ogródeczek
bartek_luberda 21:15, 08 sty 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
____________________
Ogródeczek
malgorzata_s... 23:06, 08 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Córcia słodziutka Cały dzień słońce? No to lawenda Ona sobie poradzi, podsadź nią drzewka w kwadracik No i trawy sobie poradzą i bukszpany Albo bukszpanami podsadź a lawenda pomiędzy Ja też będę te roślinki na południowej rabatce sadzić Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
dominika_rew 21:18, 09 sty 2014


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Już patrzę co by tutaj Ci podpowiedzieć od razu powiem, że mogę zaproponowac tylko te rośliny, które mam u siebie i wiem jak się sprawdzają w warunkach, jakie podajesz
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
dominika_rew 21:51, 09 sty 2014


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Wiesz co, jak popatrzyłam na kształt tej rabaty i wysypanie kamyczkami, to od razu skojarzyło mi się z rabatą Wieloszki
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1097-duzy-ogrod-malej-ogrodniczki-1?page=504

spójrz może, czy podoba Ci się taka symetria? Ja proponowałabym obwódkę bukszpanową, lawendę, trawki niższe i wyższe, może jakąś ciemną żurawkę, tawułkę golden princess.
I żeby prawa strona nawiązywała do lewej, to powtórzenie chociaż części gatunków wzdluż podjazdu

Co do host, które rosną na tej rabacie z magnoliami, to mam pytanie, czy one nie żółkną i nie przypalają się od słońca? Jeśli jest tam jakaś odmiana, która dobrze się trzyma, to może zostać, tym bardziej, że za kilka lat magnolie powinny dac trochę cienia.
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Alisonek 21:05, 10 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Witaj Bartku
w końcu Ciebie znalazłam tyle razy byłeś u mnie że pora było Cię odszukać (link w podpisie dalej jest nieaktywny, to utrudnia wizyty).
Twój ogródeczek to kawał pola, że tak po swojsku powiem jest sporooo miejsca do zagospodarowania.
Dominika fajny pomysł Ci podrzuciła, pasowałby również u Ciebie
Pozdrawiam serdecznie i będę częściej. Pozdrowienia dla Twojej małej ogrodniczki
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
malgorzata_s... 21:46, 11 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737

Pozdrawiam i mam nadzieję że ten podpis ci się uda
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
elzbieta_g 22:02, 11 sty 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Witaj Bartku! spodobały mi się te ptaszki na rabacie... to żurawie? córeczkę masz śliczną o anielskim uśmiechu a z podpisem... po kilku próbach Ci się uda
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies