Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam Wszystkich serdecznie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam Wszystkich serdecznie :)

DoDa 11:28, 05 sty 2014


Dołączył: 05 sty 2014
Posty: 37
Hej! wpadłam na Forum niedawno i wsiąkłam całkowicie. Jestem oczarowana atmosferą, pasją, którą się czuje przeglądając wątki, no i przede wszystkim pięknymi ogrodami. Jeśli nie macie nic przeciwko chciałabym tu zostać dłużej.
Coś o mnie w takim razie - mam na imię Dorota, jestem w wieku już średnim chyba, ale ogrodniczo dopiero raczkuję. Co prawda mam na koncie doświadczenie w postaci urządzenia ogródka przydomowego, malutkiego przy mieszkaniu w bloku, ale pomimo tego czuję się w temacie bardzo niepewnie, zupełny laik, żeby nie powiedzieć ignorant. Od prawie 2 lat mieszkam w swoim nowym domku, tu ogródek trochę większy /działka cała ma 1200 m.kw./, ale dopiero ma być. To co jest teraz to pobudowlany jeszcze bałagan, teren po wstępnej niwelacji, ogromna skarpa... no i na wiosnę przyjdzie kolej się za to wziąć i przekształcić w ukochane miejsce na ziemi, mam nadzieję z Waszą pomocą...
To tyle tytułem powitania, biegnę dalej podziwiać wspaniałe ogrody i szukać w nich inspiracji dla siebie.
____________________
Dorota - Tu będzie moje zaciszne zalesie
iwona0765 14:08, 05 sty 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
Mam zaszczyt powitać Cię jako pierwsza ,a więc Witaj !!!!!!!
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
DoDa 12:18, 06 sty 2014


Dołączył: 05 sty 2014
Posty: 37
Dziękuję za miłe powitanie, doczytałam, że jesteśmy chyba na podobnym etapie z ogrodami i od razu mi raźniej
____________________
Dorota - Tu będzie moje zaciszne zalesie
iwona0765 12:21, 06 sty 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
to jest nas więcej , ja nie mogę doczekać się moich pierwszych kroków w realu , bo na razie to wiecznie rysuję , planuję , wyobrażam sobie różne warianty naszych rabat i iglaków , które lubimy z mężem tak bardzo .
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
DoDa 12:36, 06 sty 2014


Dołączył: 05 sty 2014
Posty: 37
to ja mam gorzej, bo wyobraźni mi brak w tym względzie też
ale! się odważyłam i założyłam swój wątek w projektowaniu
____________________
Dorota - Tu będzie moje zaciszne zalesie
iwona0765 15:08, 06 sty 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
a widzisz a ja póki co odwagi nie mam , aby wątek o projektowaniu założyć ,ale za to dużo czytam i potem coś tam nakreślam w zeszycie ..
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
iwona0765 15:16, 06 sty 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
DoDa napisał(a)
Dziękuję za miłe powitanie, doczytałam, że jesteśmy chyba na podobnym etapie z ogrodami i od razu mi raźniej
jednak po odwiedzinach u Ciebie , stwierdzam , że jesteś dużo dalej od nas , bo masz już piękny skończony dom , a my dopiero będziemy zaczynać , jednak swoją przygodę z ogrodem zaczęłam u mamy , mam tam kawałek ziemi do dyspozycji i kilka roślin , które pielęgnuję na "spółkę " z mamą bo mieszkamy kawałek od siebie , jak na razie cieszę się wszystkim co tam urosło , po prostu uwielbiam rośliny i pracę w ogrodzie a radość z tego mam ogromną .
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies