Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam serdecznie!!!

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam serdecznie!!!

astarte 11:25, 12 sty 2014


Dołączył: 12 sty 2014
Posty: 21
Właśnie odkryłam to wspaniałe forum, już od jakiegoś czasu szukałam dla siebie właśnie takiego miejsca, jestem użytkownikiem ogródka działkowego w ROD Polmo w Szczecinie. Działkę mamy dopiero 3 sezon ale odkąd jest nasza, zmieniłam tam wszystko. Uwielbiam spędzać czas na ogródku i z niecierpliwością wyglądam wiosny. Proszę o wyrozumiałość, gdyż dopiero teraz będę się uczyła poruszać po forum. Samych serdeczności
Marta
____________________
Astarte :)
Nikita 14:45, 12 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Witaj Marta, na pewno znajdziesz tu wiele inspiracji ale i porad co do projektowania nasadzeń a także bezcennych informacji o pielęgnowaniu roślin, o okazjach cenowych - tu są naprawdę super ludzie, ich rady są nieocenione i bardzo, bardzo pomocne.
Czekamy na fotki. Pozdrawiam Nikita.

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
astarte 16:45, 12 sty 2014


Dołączył: 12 sty 2014
Posty: 21
Dziekuje, właśnie zabrałam się za porządkowanie fotek
____________________
Astarte :)
iwona0765 18:59, 12 sty 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
Witaj na Ogrodowisku Nikita ma rację znajdziesz tu wiele cennych artykułów i wskazówek od wszystkich , bo każdy tutaj jest naprawdę życzliwy i służący pomocą w każdej kwestii, ja co prawda na razie ogrodu nie mam , ale dużo czytam i notuję , odwiedzam ogrody i czytam o perypetiach jakie towarzyszą podczas tworzenia ogrodu od podstaw , dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy , które wykorzystam jak przyjdzie "mój czas" i wykopię pierwszy dołek pod moje roślinki na naszej działeczce ....eeeeehhhhhh troszkę wybiegłam w przyszłość , jeżeli masz zdjęcia to pokazuj , a tymczasem pozdrawiam
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
astarte 19:08, 12 sty 2014


Dołączył: 12 sty 2014
Posty: 21
Bardzo dziekuje iwona0765 za powitanie, już założyłam swój wątek w nasze ogrody zapraszam, właśnie licze na to że uszczknę troszkę wiedzy od starszych stażem ogrodników
____________________
Astarte :)
iwona0765 08:13, 13 sty 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
Właśnie odwiedziłam Twoją działkę , pięknie u Ciebie .
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
astarte 08:16, 13 sty 2014


Dołączył: 12 sty 2014
Posty: 21
Bardzo bardzo dziekuje <3 tak sobie mysle ze ogrody to kawalki nas samych, jak je wypielegnujemy tak i w życiu będzie )
____________________
Astarte :)
iwona0765 12:08, 13 sty 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
coś w tym jest ha ha , ja często " gadam " do moich doniczkowych podopiecznych i staram się żeby im dobrze na moich parapetach było i miały co to co im potrzebne , mój mąż śmieje się ,że w ten sposób nigdy nie jestem sama i zawsze mam z kim pogadać ....ba co zrobić lubię kwiaty BARDZO .
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
astarte 14:21, 13 sty 2014


Dołączył: 12 sty 2014
Posty: 21
ja się szykuję żeby wiosną zagospodarować mój "kiszkowaty" balkon. w domu nie mam ani poł kwiatka!!! Czas to zmienić
____________________
Astarte :)
iwona0765 15:38, 13 sty 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
dobre postanowienie na Nowy Rok ha ha , uśmiałam się z określenia " kiszkowaty"
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies