Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

ryska 13:35, 14 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
Dawno mnie nie było ale Twój ogród cały czas na wysokim poziomie. Cudnie skomponowane rabaty. Bardzo podobają mi się donice a ta z wodą idealnie dopasowana do ogrodu.
Warzywnik miodzio
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Johanka77 10:32, 16 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Przemku, wspominałeś u mnie o bordowych fastigatach.
Patrz, jakie ślicznotki ma Wiolka

https://www.ogrodowisko.pl/watek/8111-malymi-krokami-ogrod-wioli?page=520
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
asica 11:28, 16 cze 2019


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Przemek, wysiadam rośliny byliny i rośliny dwuletnie: malwy, łubiny, zlocienie, ostróżki itp. Zaczęły gęsto wchodzić. Pikować je teraz? Do ziemi czy do wielodoniczek? Boję się żeby w upały ich nie zmarnować.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Gardener27 16:42, 16 cze 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
la_estrellita napisał(a)
Jejku.. te jeżówki z wróżką... No cud, po prostu cud


Na jeżówki jeszcze muszę trochę poczekać ale wokół tych zawsze się jedna pszczółka kręci

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 16:50, 16 cze 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
AsiaK_Z napisał(a)
Przemku, a ten leżak na zawsze będzie stał w tym miejscu?

Jest moc Szopciu


Tak właściwie w ubiegłą niedzielę sobie przypomniałem popołudniu że mam takie ustrojstwo jak leżak Więcej zajęło mi wyciąganie go niż korzystanie z niego Na leżenie nie mam czasu ale wykorzystuje go czasem jako dodatkowy stolik po złożeniu.

Bliźniak pozdrawia





____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:00, 16 cze 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
sylwia_slomczewska napisał(a)
Niesamowite Już dalie kwitnące masz


Sylwia w gruncie już prawie kwitnące a w donicach od maja.







____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:09, 16 cze 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Nallar napisał(a)
Jestem.
Zastanawiam się co mam napisać, bo to że ogród masz piękny to wiesz. Ławeczki, stoliczki wszystko gustownie wkomponowane aż zachęcają aby przysiąść przed dalszym spacerem po tak wypieszczonym ogrodzie.
Warzywnik nadal powala.
Mrówki w ogródku mam i ja ale takiej dużej jak u Ciebie u mnie nie widziałam.
Pierwszy raz widzę ją w pełnej okazałości. Do tej pory miałam okazję widzieć tylko jej zadek. Nadal ma ADHD?


Cześć Ewciu Za pochwały serdecznie dziękuję ... cmok, cmok

Mrówka już w tamtym roku straciła ADHD, teraz to raczej stara torba jak to mi kiedyś ktoś powiedział Leży całymi dniami na tarasie i ziewa, dobrze że jeszcze na spacery chce chodzić bo bym musiał ją nosić by miała trochę ruchu


Czosnek Atropurpureum dla Ciebie, powinien być purpurowy ale słonko do usmażyło.


____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:15, 16 cze 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Johanka77 napisał(a)
Przemku, wspominałeś u mnie o bordowych fastigatach.
Patrz, jakie ślicznotki ma Wiolka

https://www.ogrodowisko.pl/watek/8111-malymi-krokami-ogrod-wioli?page=520


U Wioli to wypas z tymi drzewami, szaleje koleżanka w tym sezonie.

W piątek mam wolne więc jadę do mojej szkółki, mam nadzieję że coś purpurowego przywiozę Trzeba te fiolety przełamać.




____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:22, 16 cze 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
asica napisał(a)
Przemek, wysiadam rośliny byliny i rośliny dwuletnie: malwy, łubiny, zlocienie, ostróżki itp. Zaczęły gęsto wchodzić. Pikować je teraz? Do ziemi czy do wielodoniczek? Boję się żeby w upały ich nie zmarnować.


Asiu jak wciąż zapowiadają u Ciebie upały to pikuj do doniczek. W tych tropikach siewki nawet przy podlewaniu w gruncie nie dadzą rady.

Ja żeby sobie ułatwić życie i mieć ładne sadzonki zawsze byliny ,,pikuję,, w kępkach, mniej zajmuje mi to czasu i miejsca.

Ostróżki wysiane w zeszłym sezonie, jedna sadzonka.



____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:31, 16 cze 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Kochani, przepraszam że tak zbiorowo ... wszystkim pozostałym serdecznie dziękuję za miłe wpisy i wizytę u mnie






____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies