Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie » Edycja postu

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 08:40, 10 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witaj Geniu! Faktycznie za późno na takie siewy Z tego co się orientuję to prymule sieje się jesienią do gruntu albo na początku stycznia w domu żeby mogła wiosną zakwitnąć Pozdrawiam!
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 08:47, 10 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Moje wczorajsze zupełnie niezaplanowane zakupy No cóż . . . . trzeba korzystać z okazji





____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MagdalenaK8 10:31, 10 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Wspaniałe zakupy życzę miłego tygodnia.
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 19:20, 10 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Jak się okazuje to nie takie wspaniałe zakupy Podczas sadzenia okazało się że bukszpany nie rosły w doniczkach lecz zostały sprytnie przesadzone z gruntu i przycięte tak by nie wzbudzać podejrzenia Bryła korzeniowa nie była duża bo większość została odcięta przy sadzeniu do tych doniczek Więc przestrzegam przed zakupami w Obi w Krakowie bo możecie być zaskoczeni jakością towaru
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MagdalenaK8 19:35, 10 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
W takim razie bardzo mi przykro ale może dadzą radę...
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 19:39, 10 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Podczas sadzenia zrobiłem wszystko co w mojej mocy by im pomóc na starcie i będę się nimi troskliwie opiekował ale reszta zależy od nich samych

Magdaleno a Tobie jak minął dzień Jakies prace w ogrodzie już zaczęłaś ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Kondzio 19:47, 10 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ale masz kolorowo i warzywnik tez mam warzywnik gratuluje śliczny kolorowy ogrod
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardener27 19:55, 10 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witaj Kondziu! Bardzo dziękuję za słowa uznania dla efektów mojej pracy w ogrodzie Kolorowo to ja już mam od dzisiaj bo w moich donicach rozgościło się 90 sztuk bratków Warzywnik będzie w tym roku modernizowany ale jeszcze za wcześnie na prace w nim Twój też bardzo mi się podoba Bardzo elegancki w duchu Ogrodowiska! Pozdrawiam serdecznie bo niedaleko od siebie mieszkamy!
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Kondzio 20:07, 10 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Gardener27 napisał(a)
Witaj Kondziu! Bardzo dziękuję za słowa uznania dla efektów mojej pracy w ogrodzie Kolorowo to ja już mam od dzisiaj bo w moich donicach rozgościło się 90 sztuk bratków Warzywnik będzie w tym roku modernizowany ale jeszcze za wcześnie na prace w nim Twój też bardzo mi się podoba Bardzo elegancki w duchu Ogrodowiska! Pozdrawiam serdecznie bo niedaleko od siebie mieszkamy!
milo mi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Alisonek 21:55, 10 mar 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Gardener27 napisał(a)
Jak się okazuje to nie takie wspaniałe zakupy Podczas sadzenia okazało się że bukszpany nie rosły w doniczkach lecz zostały sprytnie przesadzone z gruntu i przycięte tak by nie wzbudzać podejrzenia Bryła korzeniowa nie była duża bo większość została odcięta przy sadzeniu do tych doniczek Więc przestrzegam przed zakupami w Obi w Krakowie bo możecie być zaskoczeni jakością towaru

Kurczę a ciekawe jak u innych dziewczyn, bo sporo osób kupił buksiki w obi.
Mam nadzieję że Twoje przeżyją i nie stracą nic na swoim pieknym wyglądzie.
A prymulki z próbówki jakie ogromniaste się zrobiły, dobra rękę masz
Pozdrówki
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies