Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie » Edycja postu

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 17:46, 12 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Goście w natarciu? Już otwieram bramy i serdecznie zapraszam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MagdalenaK8 19:10, 12 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Matko jak u Ciebie już pięknie bratkowo, kolorowo. Wzięłam urlop na jutro i piątek i polecę kupić tych cudności trochę. Tymczasem wczoraj posiałam rzodkiewkę w zimnym inspekcie
Też kocham Karol Klein i Montego Dona. Szkoda że u nas nie ma takich kreatywnych programów.
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 19:31, 12 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ja miałem urlop w poniedziałek i wtorek dlatego znalazłem wolną chwilę na te bratkowe obsadzenia bo tak na co dzień jestem zapracowany i na wszystko brakuje czasu
Rzodkiewka w zimnym inspekcie da radę o tej porze roku?
Ja mam w planach wysiać w inspekcie kapustne, pory i selera ale myślałem dopiero to zrobić w kwietniu
Masz racje! Jednak Ci Anglicy opanowali sztukę ogrodnictwa do perfekcji a my możemy się od nich uczyć i zazdrościć tych wspaniałych programów
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Alisonek 19:34, 12 mar 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Gardener27 napisał(a)
Goście w natarciu? Już otwieram bramy i serdecznie zapraszam

Fajnie, lecimy
Słyszałeś pogodę na weekend? zapowiadają poważne ochłodzenie i śnieg z deszczem, będziesz ukrywal swoje bratki?bo ja kupiłam i teraz się boję sadzić
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
MagdalenaK8 19:56, 12 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Rzodkiewka da radę na pewno... przykryję ją dla pewności folią. Będzie dobrze... w zeszłym roku też tak zrobiłam, była szybko i pyszna. A bratki to dadzą radę nawet przy załamaniu pogody. Kapustne też wysiewam w połowie kwietnia, seler już wysiałam na parapecie, nie wzeszła coś musi być z ziarnami nie tak.
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 20:06, 12 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Alu doszły tez do mnie wiadomości o zimnym froncie który ma do nas przyjść ale o bratki się nie boję bo twarde z nisz sztuki Poza tym pani od której kupowałem zapewniała że pochodzą z nieogrzewanej szklarni więc powinny być zahartowane Jeśli się boisz o swoje okazy to wstrzymaj się jeszcze z sadzeniem i sama zobaczysz co dalej z nimi poczniesz Zima nam już nie straszna
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 20:14, 12 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
MagdalenaK8 napisał(a)
Rzodkiewka da radę na pewno... przykryję ją dla pewności folią. Będzie dobrze... w zeszłym roku też tak zrobiłam, była szybko i pyszna. A bratki to dadzą radę nawet przy załamaniu pogody. Kapustne też wysiewam w połowie kwietnia, seler już wysiałam na parapecie, nie wzeszła coś musi być z ziarnami nie tak.


Miałem w sobotę kopać inspekt w ziemi nakrywany oknem a na dnie umieścić obornik od sąsiadki aby podgrzewał całość w sposób naturalny ale straszą deszczem ze śniegiem i nie wiem czy uda mi się zrealizować plan
Faktycznie coś musiało być nie tak z tymi nasionami selera że nie wzeszły Musisz spróbować jeszcze raz tylko kup gdzie indziej nasiona
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
iwonaal 20:42, 12 mar 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Podoba mi się.
____________________
Zakochana w ogrodach
Gardener27 21:27, 12 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
iwonaal napisał(a)
Podoba mi się.


Cieszę się
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 19:36, 14 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Dopadło mnie przesilenie wiosenne i nie mam na nic siły A Wy jak sobie radzicie na froncie ogrodowym?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies