Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie » Edycja postu

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 09:53, 15 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Pomidory za dwa tygodnie trzeba będzie już pikować do większych doniczek bo im powli robi się ciasno Faktycznie wątek jest Jakoś nie zauważyłem Gapa ze mnie Nadchodzę z wizytą
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MagdalenaK8 10:00, 15 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Nic nie szkodzi, to pewnie przez pogodę .
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 10:08, 15 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Coś w tym jest Wczoraj byłem taki jakiś do niczego a dzisiaj rano wstałem z dobrym nastawieniem i chęcią działania dopóki nie zobaczyłem co się dzieje za oknem Teraz u mnie pada deszcz że nawet nie chce mi się jechać na te zakupy Ech co zrobić
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MagdalenaK8 10:26, 15 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Właśnie ja też muszę na zakupy a tu nic się nie chce, od laptopa nie mogę się oderwać a moje dwa chłopaki trzeba nakarmić, placek upiec. U mnie tak wieje że chałupa się trzęsie.
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 15:14, 15 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
U mnie też wietrznie a do tego jeszcze pada ale pomimo tej aury wybrałem się na zakupy do Obi po lawendę bo widziałem że mieli sześciopaki po 16.90 Cały dział z roślinami miał odsłonięty dach pewnie dlatego żeby deszcz podlał rośliny i nie dało się chodzić bo tak strasznie lało że cały przemokłem Mam nadzieję że nie będę chory Moich ptaszków też nie było do ogrodu z porcelany bo mają magazyn w przebudowie i ciężko o cokolwiek żeby donieśli na bieżąco na prośbę klienta Trzeba było się z tymi zakupami trochę wstrzymać
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MagdalenaK8 19:00, 15 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
O jakich ptaszkach piszesz bo nie wiem? Ale lawendę to chyba masz..., przykro mi że zmokłeś zatem proponuję jakiś rozgrzewający napój
____________________
Ogród i nie tylko...
Alisonek 19:33, 15 mar 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Czemu wszyscy mają tak blisko do Obi a ja usze specjalnie do Poznania jechać...to niesprawiedliwe
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
MagdalenaK8 20:03, 15 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Ja też ma 30 km .
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 20:44, 15 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Moja lawenda jest dopiero w fazie embrionalnej a dzisiaj zakupiłem bardzo ładne sadzonki Jak znajdę jutro wolną chwilę to zrobię zdjęcia Ja również nie mam tak blisko do Obi bo ok 35 km ale z miłą chęcią tam bywam

Ptaszki o których wspominałem to ozdoby ceramiczne w wielu odsłonach ale niestety te które mnie interesowały były uszkodzone i muszę poczekać na nową dostawę albo jechać do innego oddziału a mamy w Krakowie jeszcze dwa

Tutaj macie jak one wyglądają http://www.ogrod.obi.pl/?utm_source=glowna&utm_medium=left-2&utm_campaign=katalog-ogrod#strona-31

Chcę kupić takie dwa gagatki i umieścić je na drewnianych postumentach miedzy kwiatami na rabacie by wyglądały jak rzeźby Myślicie że to dobry pomysł?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 20:47, 15 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Alisonek napisał(a)
Czemu wszyscy mają tak blisko do Obi a ja usze specjalnie do Poznania jechać...to niesprawiedliwe


Alu jak byś kiedyś coś chciała z Obi to zawsze mogę Ci podesłać Pozdrawiam!
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies