Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwitnące skarpy

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwitnące skarpy

pawel_snopek 20:43, 08 mar 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
HanaK napisał(a)
Bratki mnie kuszą coraz bardziej Tak się u Was naoglądałam, że się zastanawiam, gdzie kupić ładne bratki, pierwiosnki, stokrotki Pozdrawiam P.S. Też mam cebule w donicach, idę je obejrzeć

Bratki są tanie a sprawiają mi wielką przyjemność swoimi delikatnymi kwiatkamiTeraz to już bratki i inne wiosenne będą w większości jak nie we wszystkich sklepach ogrodniczych Ja jutro mam wolne więc też będę latał po ogrodzie w poszukiwaniu kiełków wiosennych
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 20:44, 08 mar 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
AsiaK_Z napisał(a)

Jesteś wielki

Mam tylko 180 cm wzrostu
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 20:48, 08 mar 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Z nowości jutro będzie u mnie pan koparkowy i już jutro będą roboty ziemne już teren pod fundamenty będzie przygotowany główne jego zadanie to ogarnięcie skarp i wyrównanie terenu plus przygotowanie miejsca pod schody
____________________
Paweł - Ogród pod górą
AsiaK_Z 21:49, 08 mar 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
pawel_snopek napisał(a)
Z nowości jutro będzie u mnie pan koparkowy i już jutro będą roboty ziemne już teren pod fundamenty będzie przygotowany główne jego zadanie to ogarnięcie skarp i wyrównanie terenu plus przygotowanie miejsca pod schody

Paweł koniecznie rób zdjęcia, pamiątka będzie
180 cm? No duży urosłeś
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
pawel_snopek 22:05, 08 mar 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Sporo zielonego jadłem to urosłemprzydało by się jeszcze troszkę kg więcej Fotki pewnie będą
____________________
Paweł - Ogród pod górą
sylwia_slomc... 23:06, 08 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82628
Paweł super, ze szklarnię będziesz miał Powiedz jak będzie do gruntu mocowana? Szklana z pleksi, czy foliowa.....też myślałam , ale jak sąsiadce dach z domku zabrało to mi się odwidziało za szklarnią po ogrodzie latać
Bratkami połechtałeś mi podniebienie ogrodowe....u nas jeszcze nie spotkałam Cebulkowo u Ciebie na całego Będzie cudnie Fundamenty mówisz będą kopane, a ja przerażona jestem tym remontem co mnie czeka u nas.....życia nam braknie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
abiko 09:21, 09 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8422
pawel_snopek napisał(a)
Ponownie pobrałem ten prohram do pisania i jakimś dziwnym trafem wszystko już w nim było


mówiłam nic nie ginie
to super

Szklarnia.. ach.. marzenie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
pawel_snopek 19:02, 09 mar 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
sylwia_slomczewska napisał(a)
Paweł super, ze szklarnię będziesz miał Powiedz jak będzie do gruntu mocowana? Szklana z pleksi, czy foliowa.....też myślałam , ale jak sąsiadce dach z domku zabrało to mi się odwidziało za szklarnią po ogrodzie latać
Bratkami połechtałeś mi podniebienie ogrodowe....u nas jeszcze nie spotkałam Cebulkowo u Ciebie na całego Będzie cudnie Fundamenty mówisz będą kopane, a ja przerażona jestem tym remontem co mnie czeka u nas.....życia nam braknie

My już mieliśmy kilka dostaw z bratkami i zawsze idą jak ciepłe bułki
Szklarnia już jest postawiona i tylko jeszcze musi być w kilku miejscach dokręcona i się zacznie przymocowałem ją do drewnianego fundamentu tylko na wkręty.Jest to szklarnia z poliwęglanu komorowego
Niestety dzisiaj koparka nie dojechała a ja specjalnie brałem wolne na ten dzień ponoć ma przyjechać w sobotę. Fundamenty będą kopane dopiero pod jesień a teraz będzie równany teren tylko.
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 19:06, 09 mar 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
abiko napisał(a)


mówiłam nic nie ginie
to super

Szklarnia.. ach.. marzenie


Miałaś rację Szklarnia będzie moim oczkiem w głowie
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 20:18, 10 mar 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Szklarnia juz postawiona a jutro będą pierwsze wysiewy
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies