Gdzie jesteś » Forum » Przyjmę » wszystko :)

Pokaż wątki Pokaż posty

wszystko :)

paulina_wero... 14:16, 07 mar 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Przyjmę wszelkiego rodzaju roślinki (sadzonki, patyczki, cebulki, kłącza, nasiona) wszystko co macie do oddania bardzo chętnie przyjmę
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 08:14, 11 mar 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
lub odkupię
____________________
Nieuporządkowana działeczka
Alfaro 09:24, 17 mar 2014

Dołączył: 09 lut 2014
Posty: 40
Witaj
Co Ciebie interesuje powiedz.
Z patyczków to będę miał do cholery Derenia Białego, bo mam kilka krzaków ktore trzeba będzie prześwietlić,
Generalnie w ogrodzie mam sporo krzaków, które albo przez odkłady poziome rozmnażam, albo w jakieś tam sadzonkowanie się bawię
Mogę więc uszcżęsliwić
Jakimiś Miskantami
Dereniem Białym
mam trochę Derenia o żółtych pędach
Jakieś sadzonki trzmieliny drobnolistnej też są
i zwykłej trzmieliny tez mam trochę, ale mogę tylko kilka "patyków " do własnego namnażania wysłać, bo ja też będę dla siebie przygodowywał sadzonki, wiec te kilka sztuk mogę wysłać.
I małego pigwowca będe rozsadzał bo się rozrasta, wiec ze 2 sadzoneczki też mogę odstąpić. W tym roku przyrządziłem z niego naleweczkę, i nadaje się na przetwory



Michał
____________________
Niemozliwe to jest zrobić jajko z jajecznicy
paulina_wero... 12:13, 17 mar 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Alfaro napisał(a)
Witaj
Co Ciebie interesuje powiedz.
Z patyczków to będę miał do cholery Derenia Białego, bo mam kilka krzaków ktore trzeba będzie prześwietlić,
Generalnie w ogrodzie mam sporo krzaków, które albo przez odkłady poziome rozmnażam, albo w jakieś tam sadzonkowanie się bawię
Mogę więc uszcżęsliwić
Jakimiś Miskantami
Dereniem Białym
mam trochę Derenia o żółtych pędach
Jakieś sadzonki trzmieliny drobnolistnej też są
i zwykłej trzmieliny tez mam trochę, ale mogę tylko kilka "patyków " do własnego namnażania wysłać, bo ja też będę dla siebie przygodowywał sadzonki, wiec te kilka sztuk mogę wysłać.
I małego pigwowca będe rozsadzał bo się rozrasta, wiec ze 2 sadzoneczki też mogę odstąpić. W tym roku przyrządziłem z niego naleweczkę, i nadaje się na przetwory



Michał


Tak jak mam napisane przyjmę wszystko więc co masz to chętnie przyjmę
____________________
Nieuporządkowana działeczka
Alfaro 22:28, 23 mar 2014

Dołączył: 09 lut 2014
Posty: 40
To przeslij adres, i przygotuję jakiś megapack

Michał
____________________
Niemozliwe to jest zrobić jajko z jajecznicy
paulina_wero... 06:52, 24 mar 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Dziękuję
____________________
Nieuporządkowana działeczka
EdytaB 09:46, 03 kwi 2014


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 299
wrzuć na pv adres co będę miała to dam (juka karolińska, irysy syberyjskie, hortęsje ogrodową z podziału karpy) i sie zobaczy co jeszcze
marzena_p 15:06, 28 kwi 2014


Dołączył: 02 sie 2013
Posty: 412
Może dla kogoś zostały jakieś nadwyżki to chętnie bym się zaopiekowała w moim wciąż jeszcze skromnym ogródeczku.
____________________
Marzenamarzenie o pięknym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies