Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Problem ze skapą. Proszę o pomoc.

Pokaż wątki Pokaż posty

Problem ze skapą. Proszę o pomoc.

Selly 07:56, 18 kwi 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Baaaardzo ładnie ! Teraz jest tak " ogrodowiskowo"

W środku powtórzyłabym te wysokie ( nie wiem co to- szmargdy ?) + czerwone żurawki.
Powtórzona sekwencja, żeby zachować harmonię .
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
marta79 20:30, 21 kwi 2014


Dołączył: 15 kwi 2014
Posty: 7
Dziekuję Selly za pomoc. Mi tez zaczyna się bardziej podobać takie uporządkowanie. Pobawiłam sie jeszcze troche i powstało coś takiego.
Tutaj wzdłuz skarpy na dole dałam trzmielinę a żurawki tak w środku skarpy (te czerwone kulki) Dałam też te wyższe szmaragdy jak doradzałaś.I jest tez troszkę lawendy. chodziło mi o to żeby zagęścić jak najbardziej.

Tutaj lawenda na dole, żurawki bordowe i jakieś w kolorze żółtym.

i tutaj troszkę dołozyłam żeby było gęściej.

Co sądzisz o tych pomysłach?? Który wg Ciebie byłby najlepszy?? A może zabardzo już namieszałam
____________________
Selly 07:59, 22 kwi 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
marta79 napisał(a)




Co sądzisz o tych pomysłach?? Który wg Ciebie byłby najlepszy?? A może zabardzo już namieszałam


Ten podoba mi się bardziej, chociaż ten wyżej tez jest ok.
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Selly 08:01, 22 kwi 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
marta79 napisał(a)

Te czerwone kulki po prawej stronie na dole to żurawki a koło nich te zielone to tawuła.

Tutaj też żurawki i między nimi trzmielina.

Co o tym sądzicie? A może macie inny pomysł?


Choć gdyby tu w środek dać 3 szmaragdy , to ten chyba podobałby mi się najbardziej . Wszystkie ładne.
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies