Gdzie jesteś » Forum » Narzędzia i akcesoria » Nożyce akumulatorowe do trawy

Pokaż wątki Pokaż posty

Nożyce akumulatorowe do trawy

Manalena 10:32, 20 maj 2014


Dołączył: 22 kwi 2013
Posty: 162
CZy możecie doradzić mi jakiej firmy używacie nożyce akumulatorowe do cięcia obrzeży trawnika? Kupiłam nożyce Stiga - są bardzo słabiutkie, pracują góra 30 minut i pod koniec ledwo pracują.Mam tez wrażenie,że po ok 2 miesiącach używania są tępe, bo bardziej szarpią trawę niz tną.
____________________
Ogród dla zapracowanych
carlos 14:22, 22 maj 2014

Dołączył: 15 maj 2014
Posty: 3
Na ten sezon zakupiłem nożyce akumulatorowe Grizzly AGS 720 Lion Set. Pracują około 50 minut, jak na razie tną równo bez szarpania. Może te również będą dla Ciebie lepsze niż Stiga.
CebuleKwiatowe 16:50, 18 cze 2014

Dołączył: 23 kwi 2013
Posty: 93
Może w pierwsz jekolejności podaj jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na zakup tych nożycy akumlatorowych i wtedy doradzimy konkretny model. Czekamy na szczegóły
____________________
MariaPa 18:35, 28 lip 2019

Dołączył: 28 lip 2019
Posty: 1
Najpierw kupiłam nożyce Gardena. Cięły ok 2 miesięcy, potem się stępiły i tylko szarpały. Gdy zadzwoniłam do serwisu w sprawie naostrzenia poradzono mi żebym kupiła nowe ostrza (kosztujące więcej niż połowę ceny nowych nożyc). Teraz mam nożyce Makita i taka sama sytuacja, stępiły się po kilkuset metrach koszenia. Wniosek? Obie firmy to wiodące marki, więc po prostu wyrób to wyjątkowy niewypał nie wart złamanego grosza.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies