Gdzie jesteś » Forum » Przyjmę » piwonia biała

Pokaż wątki Pokaż posty

piwonia biała

paulina_wero... 11:37, 26 maj 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
zjeździłam wszystkie okoliczne ogrodnicze nigdzie nie maja wzruszają ramionami może ktoś posiada duże kępy by się podzielić choć malutką -zawsze urośnie w sumie to 3 szt poszukuje pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi
____________________
Nieuporządkowana działeczka
gosiak 15:46, 26 maj 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 68
Niestety nie mam, ale czytałam, że najlepiej dzielić piwonie w trzeciej dekadzie sierpnia. Może gdzieś w sprzedaży wysyłkowej się uda (te doniczkowane można sadzić cały sezon).
____________________
Małgorzata
Anabell 19:30, 26 maj 2014


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Paulino - jest już wątek o piwoniach/ peoniach.
Kupisz małe kłącza u Królika lub Benexa z wielkopolski, brałam ja różne odmiany nie są drogie i zakwitły w ubiegłym roku wiosną, w tym roku nowo posadzone jesienią też mają po pączku.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
13:50, 13 maj 2016
paulina_weron_niemiec napisał(a)
zjeździłam wszystkie okoliczne ogrodnicze nigdzie nie maja wzruszają ramionami może ktoś posiada duże kępy by się podzielić choć malutką -zawsze urośnie w sumie to 3 szt poszukuje pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi

Proponuję tu zakup telefoniczne, szybko przuyślą, pięknie kwitna nawet w tym samym sezonie.
https://www.bilscy.info/piwonie-paeonia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies