Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój wywalczony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wywalczony ogród

Kamajla 16:19, 23 wrz 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
No to ja zajrzę a z kim lub czym musiałaś walczyć o ogród?? swoją drogą już mocno zagospodarowany

a co do zmian, to wiesz, sama musisz dojść, że coś gdzieś Ci nie do końca leży i wtedy rzucasz propozycję co ewentualnie w zamian/albo co dodać, a my pomożemy po prostu podjąć Ci jedyną słuszną decyzję
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Izus 22:01, 23 wrz 2014


Dołączył: 22 sie 2014
Posty: 23
Kamajla napisał(a)
No to ja zajrzę a z kim lub czym musiałaś walczyć o ogród?? swoją drogą już mocno zagospodarowany

a co do zmian, to wiesz, sama musisz dojść, że coś gdzieś Ci nie do końca leży i wtedy rzucasz propozycję co ewentualnie w zamian/albo co dodać, a my pomożemy po prostu podjąć Ci jedyną słuszną decyzję [/quote

Walczyć musiałam z mężem bo mieliśmy działkę od 10 lat i stała odłogiem wiec postanowiłam ze będziemy sie budować i zamieszkamy w nowym domu, ale eM nie chciał a mi najbardziej zależało na dużym ogrodzie w poprzednim domu mieliśmy 300m2 a w sumie ..... to długa historia i walka którą poprostu wygrałam
A co do nasadzeń to dostosuje sie do twoich rad
Izus 22:02, 23 wrz 2014


Dołączył: 22 sie 2014
Posty: 23
Coś tu chyba źle wpisałam ;(
lilia 22:24, 06 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 439
Zajrzałam... i jestem zachwycona!
Piękne rośliny i wspaniale rosną. Rozplenice obłędne. Ja mam tylko jedną i świeżo posadzoną. Kupię więcej
Pozdrawiam!
____________________
Edyta-Tworzę mój skromny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies