Gdzie jesteś » Forum » Architektura ogrodowa » Ozdobny mur w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ozdobny mur w ogrodzie

Gardenarium 20:13, 19 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Bardzo dziękuję, te informacje przydadzą się każdemu kto jest zainteresowany wykonaniem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
bartek_luberda 20:27, 16 paź 2015


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
____________________
Ogródeczek
Malwa 15:10, 21 paź 2015


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 22
Piękny mur i wspaniały pomysł z wykorzystaniem okiennic, jestem po prostu oczarowana Gratuluję pomysłowości.
____________________
Radość z kwiatów - to resztki raju w nas...
kasia 17:11, 21 paź 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
Cześć, ja też mam w ogródku może nie mur ale murek. W najwyższym punkcie ma metr. Fundament był na metr w ziemię, bo mój mur pełni funkcję oporowego. Oprócz tego wzdłuż muru byl wykonany drenaż., a od strony nasypu zabezpieczono go folią taką jak do fundamentów.
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
krochka 14:40, 31 lip 2017

Dołączył: 31 lip 2017
Posty: 8
Ja również jestem na etapie grodzenie działki czymś więcej, niż tylko siatką... Planuję mur ceglany, od zewnątrz gładki, od wewnątrz pozwalający na posianie roślinności preferującej skalne podłoże. Czy coś takiego da się w ogóle zrobić? Chce nająć firmę do stawiania ogrodzenia z kamienia, np. [zmoderowane] ale zanim utopię w to pieniądze chciałaby wiedzieć czy taki plan ma przysłowiowe "ręce i nogi" .
Trusk 17:43, 08 paź 2017

Dołączył: 08 paź 2017
Posty: 11
Ja u siebie mam tylko siatkę, swego czasu myślałem o takim murze, ale to za dużo kosztów i roboty przy tym. Jednak pięknie to wygląda i polecam każdemu zrobienie czegoś takiego.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies