Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam Kochani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam Kochani :)

zofkarollo 12:14, 19 lut 2015


Dołączył: 19 lut 2015
Posty: 22
Nazywam się Dominika i jestem półroczniakiem ogrodowym znaczy to tyle, że w sierpniu zeszłego roku, zakupiliśmy z mężem kawałek swojego miejsca wśród drzew i zieleni Jest to 4 arowy ogródek działkowy, który chcemy uczynić naszą oazą spokoju i wytchnienia. Poza tym jest to też w jakimś sensie zakup dla naszych dzieci, aby odpoczęły od mieszkania w bloku i miały swój świat z huśtawkami, hamakami i własnymi maliami
Działka już jest w sporej części zagospodarowana, ale przyszła "inna miotła" i chce zamiatać po swojemu
Zdjęcie jest ogóle, zrobione jakieś dwa, trzy tygodnie po nabyciu (po koszeniach, przycinaniu żywopłotu i ogólnym uprzątnięciu działki).
october 12:37, 19 lut 2015


Dołączył: 02 lut 2015
Posty: 190
Witam Cię Dominiko Mam dokładnie taki sam staż ogrodowy jak Ty. I też w ogródkach działkowych.
____________________
Monika Oczami wyobraźni - jak to miejsce się zmieni i Ogród mojej mamy
Gocha 12:50, 19 lut 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Dominiko wskakuję i będę obserwować. Wprawdzie mam nieco większy kawałek ziemi do zagospodarowania bo około 30 arów ale chętnie popatrze na efekty prac w małym ogródku.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
zofkarollo 13:00, 19 lut 2015


Dołączył: 19 lut 2015
Posty: 22
Mam strasznie dużo planów, marzeń, oczekiwań i niepewności Kiedyś chciałabym mieć swój mały warzywnik, może szklarnię niewielką... ale to wszystko plany na kiedyś Teraz mam dwójkę małych urwisów i nieco mniejsze plany na najbliższy sezon Chciałabym trochę nowych nasadzeń zrobić i zadbać o to co jest Serdeczne dzięki za odpowiedzi... strasznie to motywujące jak inni czytają i odpisują dopingując do pracy :*
zofkarollo 13:02, 19 lut 2015


Dołączył: 19 lut 2015
Posty: 22
october napisał(a)
Witam Cię Dominiko Mam dokładnie taki sam staż ogrodowy jak Ty. I też w ogródkach działkowych.

Myślę, że możemy się tu mocno wspierać jako Ci początkujący
october 13:28, 19 lut 2015


Dołączył: 02 lut 2015
Posty: 190
zofkarollo napisał(a)

Myślę, że możemy się tu mocno wspierać jako Ci początkujący


Racja Zapraszam więc do mnie, obejrzyj. Wydaje mi się, że moja działeczka w gorszym stanie niż Twoja, ale obie damy radę, nie?

A tak w ogóle masz zamiar założyć swój wątek? Masz więcej zdjęć?
____________________
Monika Oczami wyobraźni - jak to miejsce się zmieni i Ogród mojej mamy
zofkarollo 13:54, 19 lut 2015


Dołączył: 19 lut 2015
Posty: 22
właśnie założyłam trochę mi komputer muli, ale dałam radę
zofkarollo 09:56, 20 lut 2015


Dołączył: 19 lut 2015
Posty: 22
Zapraszam do mojego wątku Działeczka z widokiem na Góry Słonne
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies