Gdzie jesteś » Forum » Przyjmę » Patyczki hortensji: Polar Bear, phantom

Pokaż wątki Pokaż posty

Patyczki hortensji: Polar Bear, phantom

ziele 22:19, 23 lut 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Jak w tytule . Potrzebuję sporo roślinek i większa ilość patyczków byłyby dla mnie wybawieniem. Mogę zrewanżować się bylinami do wyboru - raczej na gleby ciężkie i półcień oraz funkie ale popularne, stare odmiany(ewentualnie na jesieni sporo roślin biało-kwitnących i nowe odmiany funkii).
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Kasik 22:35, 23 lut 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
ziele napisał(a)
Jak w tytule . Potrzebuję sporo roślinek i większa ilość patyczków byłyby dla mnie wybawieniem. Mogę zrewanżować się bylinami do wyboru - raczej na gleby ciężkie i półcień oraz funkie ale popularne, stare odmiany(ewentualnie na jesieni sporo roślin biało-kwitnących i nowe odmiany funkii).


Post jak dla mnie.

Mam pod dostatkiem patyczków Phantoma, Polar Bear mam pierwszy rok i też bede cieła, ale te moga byc słabsze. Jeśli chcesz mogę dodać jeszcze inne.

No i własnie planowałam na cienistej rabacie posadzić trochę funkii (uwielbiam je)- chętnie skorzystam- obojętnie jakie.



Pozdrawiam
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
ziele 07:54, 24 lut 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Kasik, dziękuję, chętnie skorzystam. Szczegóły dogadamy na prv. Napiszę po południu. Ania
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
inag 15:00, 24 lut 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
cześć! Ja też będę miała patyczki Polar bear z 6 hortensji, więc jak coś to są do dyspozycji
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
ziele 21:43, 24 lut 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Inag - serdecznie dziękuję. Może przy innej okazji wymienimy się roślinkami Teraz skorzystam z propozycji Kasik, była pierwsza
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
inag 22:50, 24 lut 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Ja tylko tak spytałam czy chcesz, nie na wymianę Poza tym u mnie raczej rośliny na słoneczne stanowiska a nie do cienia
PS. patyczki już znalazły nowe właścicielki Mam nadzieję, że wszystko Ci się przyjmie pa!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
chelll 22:31, 27 lut 2015


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Nie ma już żadnych patyczków tych odmian hortensji? Chętnie przyjęłabym kilka sztuk. Proszę o informację. Pozdrawiam!
____________________
Handmade by Elka
inag 23:21, 27 lut 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Niestety wszystkie rozdane.. w razie gdyby coś zostało będę się odzywała ale wątpię w to
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
renata_gardz... 00:02, 10 mar 2015


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 10
A może ktoś jeszcze podzieli się patyczkami hortensji ? będę wdzięczna


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies