Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Skromny balkonik

Pokaż wątki Pokaż posty

Skromny balkonik

deszczowymaj 15:41, 17 maj 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
bozga napisał(a)
Dla rubensa musisz przeznaczyć sporo miejsca a tak ogólnie to kibicuję zmianom, które wprowadzasz. Pozdrawiam


Dziękuje
Tak się zastanawiam czy może lepiej dać rubensa na kratke zamiast tunbergi ?
tunbergia teraz też kiepsko wygląda,potargana przez wiatr i strasznie poplątana ...chyba sama się przydusza bo młode pędy te najbardziej splątane wysychają.
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
kasia 16:22, 17 maj 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
bardzo fajny pomysł z kratką, ja wychowałam się w bloku i mieszkałam w bloku z takim właśnie balkonem 30 lat. Uważam, że na takiej powierzchni można mieć czarodziejski ogródek. Z przyjemnością wspominam chwilę kiedy pod wieczór wychodziłam na balkon i podlewałam i pielęgnowałam kwiatki zawsze znalazła się jeszcze jakaś sąsiadeczka fanatyczka roślinek i zwykłe podlewanie przeciągało się w godzinne rozmowy. Powodzenia
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
deszczowymaj 17:07, 17 maj 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
kasia napisał(a)
bardzo fajny pomysł z kratką, ja wychowałam się w bloku i mieszkałam w bloku z takim właśnie balkonem 30 lat. Uważam, że na takiej powierzchni można mieć czarodziejski ogródek. Z przyjemnością wspominam chwilę kiedy pod wieczór wychodziłam na balkon i podlewałam i pielęgnowałam kwiatki zawsze znalazła się jeszcze jakaś sąsiadeczka fanatyczka roślinek i zwykłe podlewanie przeciągało się w godzinne rozmowy. Powodzenia


U mnie niestety brak sąsiadek - fanatyczek roślin Może czasami jakaś pelargonia się przytrafi na co trzecim balkonie A pozostali sąsiedzi traktują balkon raczej jako przechowalnik...śmieci na przykład.

A szkoda bo mogłoby być ładnie i kolorowo
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 17:27, 17 maj 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Małe przemeblowanie
Dwa powojniki obok siebie, rubensa jednak dałam na kratkę

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 17:28, 17 maj 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
I czosnki po amputacji
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 12:15, 27 maj 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Krzewuszka uraczyła mnie swoimi kwiatami

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 12:17, 27 maj 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Powojnik się wypiął i kwiatki pokazuje sąsiadce
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
jona 13:02, 27 maj 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Ładnie Ci kwitnie krzewuszka i dobrze wyglada w towarzystwie powojnika . U mnie jest jedna z bordowymi liśćmi. W okresie kwitnienia te z zielonymi zdecydowanie mi się bardziej podobają
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Kacha123 14:13, 27 maj 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Cześć! Wpadłam z wizytą. Czosnki się nie popisały, ale za to zrobią miejsce na coś ładniejszego Powojnik z krzewuszką super dobrane
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
deszczowymaj 16:11, 27 maj 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Kasiu i Joasiu
Mi też bardzo przypadło do gustu zestawienie powojnikowo-krzewuszkowe
Nigdy nie przepadałam za różem ale jakoś tak ostatnio coraz bardziej mi się podoba
I mam zamiar iść w róż biel i fiolet,zobaczymy co z tego wyjdzie.
Co do czosnków to tragedia,już patrzeć na nie nie mogę mus je wywalić a na ich miejsce hortki
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies