Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD....niekończąca się opowieść i przygoda.

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD....niekończąca się opowieść i przygoda.

omelka1 12:34, 03 maj 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Witam.
Z ogromną tremą po prawie trzech latach podglądania zakładam swój wątek.Nie wiem czy będę miała na tyle odwagi aby pokazywać swój bardzo niedoskonały choć nie taki już młody ogród.No ale cóż raz kozie śmierć.
Na początek przedogródek





Teraz będę pracować nad podpisem.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
paulina_ns 13:02, 03 maj 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj, a czego się tu bać, nikt tutaj nie gryzie Każdy ogród wygląda inaczej, każdy ma swój gust,każdy lubi inne rośliny i nie każdemu wszystko musi się podobać Mi Twój ogród się podoba, rośliny zadbane, bardzo ładne, więc czego się tu bać Czekam na więcej, zaznaczam i będę zaglądała
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
omelka1 13:14, 03 maj 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Z podpisem się udało więc pokażę jeszcze kilka miejsc.Jak wcześniej wspomniałam mój ogród jest mocno niedoskonały więc esteci mogą być wstrząśnięci tym co zobaczą.
To nadal mój przedogródek;




____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
omelka1 13:25, 03 maj 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
paulina_ns napisał(a)
Witaj, a czego się tu bać, nikt tutaj nie gryzie Każdy ogród wygląda inaczej, każdy ma swój gust,każdy lubi inne rośliny i nie każdemu wszystko musi się podobać Mi Twój ogród się podoba, rośliny zadbane, bardzo ładne, więc czego się tu bać Czekam na więcej, zaznaczam i będę zaglądała


Witaj.Twój wątek mam zasubkrybowany i z zaciekawieniem podglądam twoje poczynania ogródkowe.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
jona 13:28, 03 maj 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Mi się u Ciebie Agata podoba . Witaj
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
omelka1 13:48, 03 maj 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Teraz pare fotek z innych miejsc mojego ogrodu.Muszę powiedzieć,że przed ogrodowiskiem nie robiłam zdjęć ogrodu.Wielka szkoda bo fotki bezlitośnie pokazują wszystkie niedociągnięcia i niedoskonałości.Teraz oglądam swój ogród za pomocą zdjęć i jestem przerażona jak dużo w nim do zrobienia.





____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
omelka1 13:51, 03 maj 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
jona napisał(a)
Mi się u Ciebie Agata podoba . Witaj


Witam i dziękuję za odwiedzinki.Lecę przypomnieć sobie twój ogród bo na pewno w nim byłam.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
omelka1 16:12, 03 maj 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Teraz pokażę moje ostatnie wypociny w trakcie realizacji.Mam dość długą rabatę a właściwie powierzchnie na której do tej pory rosły krzewy w zamyśle pachnące i trawa.Pod wpływem Ogrodowiska postanowiłam ogarnąć ten teren.


Kategorycznie nie komentujemy stanu mojego chwastowiska z którym będę walczyć ,chociaż dopóki nie dorobię się aeratora spalinowego/elektryczny już wykończyłam/ blado go widzę.Na chwilę obecną powalczę z chwastami.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
omelka1 16:19, 03 maj 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Mam tu dwie odmiany żurawki,które będę mnożyć na obwódkę.


Głównym bohaterem jest chamaecyparis pisifera Sungold.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
dorowel 19:08, 03 maj 2015


Dołączył: 25 kwi 2015
Posty: 227
Jejku, ile masz różnych ciekawych pomysłów, i dużo miejsca na ich realizację. Będę podglądać i czerpać inspirację
____________________
Dorota-Wielkie plany na mały ogródek, zwierzenia Dorotki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies