Gdzie jesteś » Forum » Architektura ogrodowa » Plac zabaw w ogródku

Pokaż wątki Pokaż posty

Plac zabaw w ogródku

Gardenarium 08:12, 12 wrz 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Zrób mu czapkę (nasyp ziemny) i połóż trawnik, z rolki.

Na CH F Show 2008 roku widziałam takie coś



Obok smok kamienny, po którym się "łazi"



Altana z kantówek




I skały do wspinania


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kamila66 10:44, 20 wrz 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Danusiu pomysły świetne, altana z kantówek jak baza w ukryciu tunel i skały fajnie wkomponowane w ogród
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Heniek40 11:39, 20 wrz 2016

Dołączył: 29 gru 2014
Posty: 1
Niektóre te pomysły są bardzo piękne i jak będę tworzył bezpieczny plac zabaw dla mojego wnuczka to na pewno skorzystam z tych propozycji.


____________________
Minimka 11:14, 19 sty 2017

Dołączył: 05 gru 2016
Posty: 3
W moim ogrodzie póki co jest tylko piaskownica, koło do bujania się i trampolina, dzieci są zachwycone trampoliną Trzeba tylko pamiętać, by rozmontowywać po sezonie, ponieważ jesienią sypią się do wnętrza liście, a zimą śnieg.
Gardenarium 08:25, 28 cze 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
wiosna123 napisał(a)
Macie jakieś propozycje ciekawych, kreatywnych zabaw dla dzieci w ogrodzie, związane z ogrodem. Moje dwie małe córki bardzo lubią spędzać ze mną czas w ogrodzie na działce, ale czasami zaczyna im się nudzić, dlatego poszukuję ciekawych rozwiązań.


Przeczytaj ten wątek, może coś znajdziesz, także polecam artykuł
https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/126-ogrody-rodzinne
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies