Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

malgorzata_s... 13:35, 20 kwi 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
BASIA8 napisał(a)



Witaj Gosieńko Poleżakowałam u Ciebie troszkę i pięknymi widokami oczka nasyciłam Zbiegałam się dziś bardzo, od 2 godzin buszuję na ogrodowisku. Koleżanka z pokoju ma urlopik a Ja udaję że ciężko pracuję
Buziaki.


Basiu ja właśnie dyżur zaczęłam i czekam na pacjentów gapiąc się na piękną pogodę za oknem. Siedzę i myślę ile bym zrobiła w domu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Monia81 13:36, 20 kwi 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8027
Ale piękny pokaz dają cebulowe lubię tą soczystą zieleń i ten porządeczek u Ciebie elementy drewniane będą, na pewno już coś fajnego macie wymyślone buziaki, udanego weekendu
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
malgorzata_s... 13:38, 20 kwi 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
ElzbietaFranka napisał(a)
Małgosiu pięknie możesz już leżakówać. Ładne te ludziki krasnoludki pod drzewem. W tym roku wszystko pięknie rośnie toż mamy już 3 tydzień tak pięknej słonecznej pogody. W zeszłym roku tragedia w tym roku nadrabia. Oby do Zośki bezmroźnej.
Pizdrawiam


W długoterminowej pogodzie nie widać mrozów w zimnych ogrodników.Niestety deszczu też chyba niewiele a sucho bardzo. Leżakować będę w niedzielę pewno bo nie robię wtedy w ogrodzie a w pozostałe dni zawsze coś do roboty jest
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 13:40, 20 kwi 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Basilikum napisał(a)
ale masz piekne tulipany


No właśnie nie wiem czy mi się podobają. Te koralowe miały być różowe.Tak to jest jak się marketowe kupuje. Przynajmniej kolorowo jest
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 13:42, 20 kwi 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Monia81 napisał(a)
Ale piękny pokaz dają cebulowe lubię tą soczystą zieleń i ten porządeczek u Ciebie elementy drewniane będą, na pewno już coś fajnego macie wymyślone buziaki, udanego weekendu


Moniś fajne wymyślić to nie problem, gorzej z kasą na realizację. Szmaty na plocie nie strawię więc będzie coś co strawię nie koniecznie super ale nie drogie strasznuie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Monia81 13:52, 20 kwi 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8027
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Moniś fajne wymyślić to nie problem, gorzej z kasą na realizację. Szmaty na plocie nie strawię więc będzie coś co strawię nie koniecznie super ale nie drogie strasznuie


I to jest właśnie to... niestety nie chcą dać nam wygrać i trzeba kombinować tak żeby było ładnie i nie drogo...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
BASIA8 14:01, 20 kwi 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Basiu ja właśnie dyżur zaczęłam i czekam na pacjentów gapiąc się na piękną pogodę za oknem. Siedzę i myślę ile bym zrobiła w domu


Wiem coś o tym Gosiaczku Mnie już nóżki swędzą żeby uciekać do domu jak najszybciej, a do 16 jeszcze troszkę czasu. Pocieszam się że weekend wolny, więc będzie czas na bieguski po ogrodzie
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Katkak 21:15, 20 kwi 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gosia rozwalasz mnie na lopatki. Jest tak pięknie, że aż dech zapiera.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
21:18, 20 kwi 2018
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Puki co będą chyba elementy drewniane. Muru nie chcę bo koszty duże. Gabiony chyba by musiały być bo sól każdy inny mur zniszczy. Muszę się jakoś od drogi zasłonić. Zobaczymy jak drewniane parawany się sprawdzą. Koszt około tysiąca jakoś przeżyję


masz kłopot z tą drogą ...oby deski sie sprawdziły ...bo tez koszty sa nie małe.

u nas nie sypia soli ...natura2000.... w zimie drogi białe posypywane piaskiem ...juz sie przyzwyczaiłam ...ale na poczatku to byłam zaszokowana ..bo nie umiałam po czyms ytakim jeżdzic


PS. dla ogrodu pochwały zostawie ...a za nienagana pielegnacje ogrodu tobie medal sie nalezy
Urszulla 09:05, 21 kwi 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21829
Machammiłego, pięknego weekendu
Wstawiam. U mnie fotki hakone i turzycy od Ciebie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies