Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

jolanka 21:15, 01 wrz 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Widziałam zapowiedzi fb, gratulacje
Wypieściłaś jak zwykle ogród, nie nudzi Ci się? U mnie jest robota
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
malgorzata_s... 21:18, 01 wrz 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
jolanka napisał(a)
Widziałam zapowiedzi fb, gratulacje
Wypieściłaś jak zwykle ogród, nie nudzi Ci się? U mnie jest robota


Jolu teraz jadę do Kampinosu ale potem....
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kasik 21:35, 01 wrz 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Małgoś. Pięknie to wygląda. Tak jak mówiłam masz piekny ogród i jest jak w bajce.

Jestem pod wrażeniem. Ukłony dla Krzysia bo to jego dzieło zapewne.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
malgorzata_s... 21:40, 01 wrz 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Kasik napisał(a)
Małgoś. Pięknie to wygląda. Tak jak mówiłam masz piekny ogród i jest jak w bajce.

Jestem pod wrażeniem. Ukłony dla Krzysia bo to jego dzieło zapewne.


Nooo jego
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ElzbietaFranka 21:41, 01 wrz 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Nie chcę powtarzać fot nocnych, ale kochana u ciebie to jak w jakimś raju nocnym. Pięknie iluminacje na całego. U mnie jaw przysłowiowej d....
Nakupilam latarni w Lidlu skłóciłam się z eM odnośnie zakupów i leżą w pudłach i ciemno. Będę się musiała sama zabrać za instalowanie. Syn się nie chce mieszać aby nie oberwać od eMa.
To te latarenki taki blask dają pięknie.
Idę jeszcze oglądać do ciebie od ostatniej zaczelam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
malgorzata_s... 21:45, 01 wrz 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
ElzbietaFranka napisał(a)
Nie chcę powtarzać fot nocnych, ale kochana u ciebie to jak w jakimś raju nocnym. Pięknie iluminacje na całego. U mnie jaw przysłowiowej d....
Nakupilam latarni w Lidlu skłóciłam się z eM odnośnie zakupów i leżą w pudłach i ciemno. Będę się musiała sama zabrać za instalowanie. Syn się nie chce mieszać aby nie oberwać od eMa.
To te latarenki taki blask dają pięknie.
Idę jeszcze oglądać do ciebie od ostatniej zaczelam


Elu Em kupił jakieś takie lampki które do zasilacza podpina aby w ogrodzie nie było prądu o wysokim napięciu i łączy je szeregowo.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 21:46, 01 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gosia, ale pięknie. Nie zameldowałabyś mnie?. Kto to widział takie cudo na wyłączność
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
malgorzata_s... 21:55, 01 wrz 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Katkak napisał(a)
Gosia, ale pięknie. Nie zameldowałabyś mnie?. Kto to widział takie cudo na wyłączność


Pewno że tak Tylko czy Ty swoje cudo byś opuściła?
Był u mnie miły gość Tomek ,,Busem przez polskie ogrody,, Ty na Fb nie jesteś to link może wrzucę
https://www.facebook.com/ZogrodemnaTY/?ref=search&__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARAajVxm2HdwFQx0sLqGFc8E4V8MNbuynewvTWPx6RgKHVkL87ygjSZs_o9eKI5IGN8KccAkGiB9AeO6
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ElzbietaFranka 22:11, 01 wrz 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Małgosiu ja mam i prąd już w ziemi zrobione ale co zrobić jak ciągle wszystko odwlekane.

Byłam i popatrzyłam wstecz teraz rozumiem dlaczego tobie potrzebne latarenki
Wieczorami pielisz przyznaj się. Tak wyczyszczonego ogrodu dawno nie widzialam. Boże gdzie tam mój. Jeszcze upały mnie dobijają w ogóle z domu nie wychodzę od dwóch tygodni tylko pod wieczór aby podlać.

O dzisiaj róże przycielam rankiem.

Wracając do ciebie. Małgosiu bardzo ładnie wszystko kwitnie przepięknie. Widzę ze masz dużą róże chińska, moja zmarzla 4 lata temu.
Czy te hortki na patyku nie łamią się pod wpływem ciężaru kwiatu?

Jak napisałaś u mnie wszystko kwitnie naraz o tej porze roku, hortki, róże, dalie, gladiole, jeżówki, wrzosy. Nie ma takiego drugiego okresu w sezonie. Jak rozplenice wypuszcza kłosy to dopiero będziesz miała. Hokoma obłędna. Już pisałam u siebie nie mogę się takiej dorobić.

Kanciki bombowe jak ty kosisz jedno kółko po kamieniu drugie po trawie i równo wykoszone tak.

Wszystko dziołcha tak wyciaciane że głowa boli.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
malgorzata_s... 22:17, 01 wrz 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
ElzbietaFranka napisał(a)
Małgosiu ja mam i prąd już w ziemi zrobione ale co zrobić jak ciągle wszystko odwlekane.

Byłam i popatrzyłam wstecz teraz rozumiem dlaczego tobie potrzebne latarenki
Wieczorami pielisz przyznaj się. Tak wyczyszczonego ogrodu dawno nie widzialam. Boże gdzie tam mój. Jeszcze upały mnie dobijają w ogóle z domu nie wychodzę od dwóch tygodni tylko pod wieczór aby podlać.

O dzisiaj róże przycielam rankiem.

Wracając do ciebie. Małgosiu bardzo ładnie wszystko kwitnie przepięknie. Widzę ze masz dużą róże chińska, moja zmarzla 4 lata temu.
Czy te hortki na patyku nie łamią się pod wpływem ciężaru kwiatu?

Jak napisałaś u mnie wszystko kwitnie naraz o tej porze roku, hortki, róże, dalie, gladiole, jeżówki, wrzosy. Nie ma takiego drugiego okresu w sezonie. Jak rozplenice wypuszcza kłosy to dopiero będziesz miała. Hokoma obłędna. Już pisałam u siebie nie mogę się takiej dorobić.

Kanciki bombowe jak ty kosisz jedno kółko po kamieniu drugie po trawie i równo wykoszone tak.

Wszystko dziołcha tak wyciaciane że głowa boli.

Pozdrawiam


Elu miałam gościa na fotki to i wyczyszczone. Hortki podwiązane, każda prawie gałązka aby się nie łamały i nie obwisały do metalowego pręta. Hakone u mnie szaleją to fakt a co do latarenek to troszkę racja bo tylko wieczorami da się coś porobić
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies