Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

sylwia_slomc... 23:18, 22 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Gosiaczku dziękuję serdecznie za cudowny dzień w Waszym prześlicznym ogrodzie. Bombonierka pełna wykwintnych pralinek o różnych smaczkach, napakowana po brzegi smakowitymi kąskami I kto by pomyslał, ze dzisiaj takim powodzeniem i wzięciem będzie cieszyc się trzmielina
Jesteście cudownymi, ciepłymi ludźmi i cieszę się, że mogę Was zaliczać do grona bliskich mi osób
Buziaki raz jeszcze
A relacja jakoś w tygodniu na czasie będzie, bo ogród w realu jeszcze piękniejszy niż na fotkach
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 06:36, 23 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18295
Gosiu : bardzo bardzo dziękuję ,że mogłam poznać Wasz cudowny ogród ,który na żywo jest tak zachwycający ,że słów brak ........dobrze Sylwia pisze - jak najlepsza bombonierka
Dziękuję jeszcze raz i do następnego spotkania

Ps. Tak pysznych pierogów w życiu jeszcze nie jadłam masz wieleeee talentów
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Iwonka 07:03, 23 wrz 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Gosiu & Krzysiu - dziękuję za gościnę To był genialny dzień Pobyt all inclusive Macie śliczny ogród i serce na dłoni. Sylwia już jadąc do was mówiła, że zobaczymy bombonierkę - to prawda! Każda roślina gwiazduje, nawet trzmielina A wszystko w cudnych opakowaniach. Zdolna z was ekipa a ogród niesamowicie bujny. Jest przytulnie i chce się zasiedzieć na dłużej. Najlepsza miejscówka z widokiem na długą hortensjową rabatę, kawałeczek frontu i przepięknego klona. Fotki nie oddają magii tego miejsca.
Spotkania to największa wartość Ogrodowiska DZIĘKUJĘ A eMuś przesyła ogromnego buziaka za paczkę żywnościową I pyta się kiedy znów jadę
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
malgorzata_s... 10:38, 23 wrz 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
sylwia_slomczewska napisał(a)
Gosiaczku dziękuję serdecznie za cudowny dzień w Waszym prześlicznym ogrodzie. Bombonierka pełna wykwintnych pralinek o różnych smaczkach, napakowana po brzegi smakowitymi kąskami I kto by pomyslał, ze dzisiaj takim powodzeniem i wzięciem będzie cieszyc się trzmielina
Jesteście cudownymi, ciepłymi ludźmi i cieszę się, że mogę Was zaliczać do grona bliskich mi osób
Buziaki raz jeszcze
A relacja jakoś w tygodniu na czasie będzie, bo ogród w realu jeszcze piękniejszy niż na fotkach



Aż mi się słodko zrobiło od takiego sugestywnego opisu pralin
Sylwuś dzięki za przemiłe słowaWy też jesteście bardzo kochani i otwarci, buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 16:00, 23 wrz 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Magleska napisał(a)
Gosiu : bardzo bardzo dziękuję ,że mogłam poznać Wasz cudowny ogród ,który na żywo jest tak zachwycający ,że słów brak ........dobrze Sylwia pisze - jak najlepsza bombonierka
Dziękuję jeszcze raz i do następnego spotkania

Ps. Tak pysznych pierogów w życiu jeszcze nie jadłam masz wieleeee talentów

Dzięki za tyle komplementówByło mi bardzo miło ☺️
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 16:04, 23 wrz 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Iwonka napisał(a)
Gosiu & Krzysiu - dziękuję za gościnę To był genialny dzień Pobyt all inclusive Macie śliczny ogród i serce na dłoni. Sylwia już jadąc do was mówiła, że zobaczymy bombonierkę - to prawda! Każda roślina gwiazduje, nawet trzmielina A wszystko w cudnych opakowaniach. Zdolna z was ekipa a ogród niesamowicie bujny. Jest przytulnie i chce się zasiedzieć na dłużej. Najlepsza miejscówka z widokiem na długą hortensjową rabatę, kawałeczek frontu i przepięknego klona. Fotki nie oddają magii tego miejsca.
Spotkania to największa wartość Ogrodowiska DZIĘKUJĘ A eMuś przesyła ogromnego buziaka za paczkę żywnościową I pyta się kiedy znów jadę

To prawda że te spotkania to cudowne chwile i wspaniałe źródło energii
Zawsze będę za to wdzięczna Danusi☺️
Emusiowi powiedz że zawsze jak wpadnięcie nakarmiony zostanie ☺️
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Basilikum 16:56, 23 wrz 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Gosiu u Cieie zawsze pieknie o kazdej porze dnia i nocy i roku

teraz czekam na fotki ze spotkania
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kondzio 22:03, 23 wrz 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Gosiu i Krzyśku, dziękujemy za iście królewskie przyjęcie. Pierogi z grzybami zebranymi w sobotę w lesie będą jeszcze długo nam się śnić. Ogród jest absolutnie kompletny, piękny, przemyślany w każdym detalu, perfekcyjny...

Przywitała nas ukochana staruszka



____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 22:05, 23 wrz 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 22:07, 23 wrz 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies