Gdzie jesteś » Forum » Drzewa i krzewy liściaste » Klon japoński - klon palmowy różnice

Pokaż wątki Pokaż posty

Klon japoński - klon palmowy różnice

Gardenarium 08:00, 26 wrz 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zabierz mu ten "kopiec" z korzeni. Brzydko takie coś wygląda.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MirellaB 07:25, 20 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Jan bardzo fajny wątek. Teraz już wiem jak poprawnie nazywać moje klony
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
bql3 11:17, 14 paź 2017


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
witam,

już jakiś czas jak rośnie sobie u mnie w ogrodzie przy Herbaciarni jedna sztuka klonu japońskiego odmiany 'Aconitifolium'. Wcześniej tj. na poprzednich stronkach tego wątku są zdjęcia z okresu wiosennego oraz letniego a dziś wrzucam fotki z jesiennego wybarwienia tego okazu.
Życzę miłego oglądania...















pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
bql3 19:36, 03 maj 2018


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
Acer japonicum 'Aconitifolium" przezimował bez problemu i prezentuje swoje wdzięki na wiosnę....










pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Martaka88 09:34, 09 kwi 2019

Dołączył: 11 kwi 2018
Posty: 41
witajcie,

czy klon japoński jest bardziej wytrzymały na stanowiska w pełnym słońcu? Mam do obsadzenie spory kawałek ziemi właśnie od strony południowo zachodniej. bardzo bym chciała jakiś klonik iec!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies