Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam ! » Edycja postu

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

22:02, 30 gru 2018
Haniu witam się u ciebie prześliczny ogród, taki dopieszczony i przemyślany. O każdej porze roku jest na czym oko zawiesić
Radziu2013 12:52, 31 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Haniu, życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Aurelllia 14:21, 31 gru 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Gruszeczko Twój przegląd mnie zainspirował i u siebie coś podobnego stworzyłam
Bardzo podobają mi się Twoje połączenia na rabatach bylin z iglakami itd.
Szczęśliwego Nowego Roku życzę
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Gruszka_na_w... 15:16, 31 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Dziękuję za odwiedziny i piękne życzenia.
Tradycyjnie spoglądam na zegar



i czekam na 2019 rok
troszkę sceptycznie i ironicznie (jak ulubiony bohater literacki- ktoś Kłapouchemu przyprawił łopaty łosia )



ale z głębi serca życzę wszystkim ogrodomaniakom spełnienia ich marzeń o pięknym ogrodzie, niech ograniczeniem Waszych działań będzie tylko błękitne niebo nad Waszymi głowami (tu specjalna dedykacja dla Gabrysi od nieustającej budowy)



Do siego roku!

życzy Gruszka na wierzbie
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gabriela 16:15, 31 gru 2018


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Och co za błękit, dziękuję za niebo w iście hiszpańskim kolorze.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Pszczelarnia 16:29, 31 gru 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gruszko, składam wizyty w Starym roku. Przyjdę w Nowym i będzie to uczta dla ucha i oka u Ciebie.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gruszka_na_w... 13:54, 01 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Gabriela napisał(a)
Och co za błękit, dziękuję za niebo w iście hiszpańskim kolorze.


Wkrótce będę mogła sprawdzić odcień hiszpańskiego nieba. Mikołaj się o to zatroszczył.

A u nas dzisiaj szaro, buro i ponuro. Cichutko i pusto. Poranny spacer z psem był prawdziwą przyjemnością.








____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 14:01, 01 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Pszczelarnia napisał(a)
Gruszko, składam wizyty w Starym roku. Przyjdę w Nowym i będzie to uczta dla ucha i oka u Ciebie.



Ucha też? Potuptałam troszkę wokół.



Mam zagwozdkę, co zrobić z tym fragmentem trawiastej ścieżki. Odmawia współpracy.






Perovskia wciąż zdobi.

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 14:08, 01 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Parę dni temu odbyła się dyskusja o tempie wzrostu cisów.
Zdjęcia porównawcze żywopłotu cisowego na zapłociu

marzec 2018



i teraz





Teraz muszę zadbać o te



Garażowa



____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
JoannA 14:47, 01 sty 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Witam Gruszeczko już w Nowym Roku i samych sukcesów ogrodowych życzę
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies