Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nieustanne dążenie do piękna....

Pokaż wątki Pokaż posty

Nieustanne dążenie do piękna....

Filomena 10:55, 13 lut 2017


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Witam i ja Ciebie Edku i dziękuję za odpowiedź w wątku warzywniczym.
Twoje sukcesy pomidorowe godne pozazdroszczenia ale i wielkość szklarni również.
Mój tunel będzie dużo skromniejszy, taki na potrzeby bieżące jednej rodziny.
Trzmiele odwiedzają mój ogród stale, o zakupie rodziny trzmielej myślałam, ale najtańsza i najmniejsza to wydatek ok 160zł. Zacznę więc od zbudowania dla nich domków, mam nadzieję, że zajęcia techniczne w podstawówce wystarczą mojemu synkowi do podjęcia wyzwania , a i trzmielom się spodoba i zagoszczą. Postanowiłam też w tym roku zadbać o murarki.
Glicynia na brzozie wygląda zjawiskowo!

A uprawiasz tylko jedną odmianę pomidorów? Ja bym chciała tak na początek ze 4 różne odmiany.
____________________
Filomena-w zielonej aptece
Edek 20:15, 13 lut 2017


Dołączył: 06 mar 2015
Posty: 37
Witaj głównie uprawiam bawole z powodu smaku mam starą odmianę którą dostała moja mama w latach osiemdziesiątych od zaprzyjaźnionego ogrodnika który zdobył nasiona na zachodzie jest to pomidor różowy właśnie ta odmiana czasami przekracza 1 kg, w tych latach rodzice mieli parę tuneli pomidorów i tak zamiłowanie przeszło na mnie tyle że ja mam tylko dla siebie parę.....bo siostra mnie objada z pomidorów, druga odmiana to bawole ale czerwone o bardzo słodkim smaku tą odmianę kupuje w Holandi ,pomidor koktajlowy czerwony ,i jedną odmianę którą znalazłem w szklarni samosiejkę .Proponuje kupić nasiona pomidorów tych co najbardziej się podobają i próbować które dobre u mnie każdy ma swoją odmianę.
____________________
Edek-Nieustanne dążenie do piękna
koliber 09:48, 14 lut 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Witam się i ja
____________________
Zielona przestrzeń
Nowalijka 21:30, 17 lut 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Witam Cię cieplutko Piękne masz psy. A jakie mądre mają oczy.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 21:44, 17 lut 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Oj miłośniczka. Nie wyobrażam sobie życia bez mojej Azy. Jest moim pierwszym psem, ale to miłość od pierwszego wejrzenia. Największy przyjaciel jakiego miałam
Twoje psiaki w jakim są wieku?
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 21:50, 17 lut 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Chyba powinnam Cię przeprosić. Dopiero teraz doczytałam, że Max był. Nieuważnie czytałam, skupiłam się na obrazkach. Dobrze, że jest nowy przyjaciel.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Edek 22:16, 17 lut 2017


Dołączył: 06 mar 2015
Posty: 37
A to moja tajna bron na ślimaki na tle kielichowca wonnego, w naszym ogrodzie znajdują się głównie drzewa jest tulipanowiec, 3 magnolie, metasekwoja, buk tricolor, wierzba płacząca, brzoza, świerk, żywotnik, jodły Koreanki, parę gatunków jałowców, guzikowiec, chojna, surmia, i około 20 drzew owocowych i sporo bylin ale to już działka mojej mamy która ma fioła na punkcie funki i jeżówek, ja wole hortensje, róże, rudbekie, języczki żywopłod jest z ognika wymaga trochę pracy ale efekt jest fajny i pszoły mają co zbierać
____________________
Edek-Nieustanne dążenie do piękna
Monia81 22:21, 17 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7964
Witam się Będę podglądać, tajna broń rewelacyjna
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Edek 22:23, 17 lut 2017


Dołączył: 06 mar 2015
Posty: 37
Niema za co, tak to już jest ja też miałem Azę, Kaja ma 3 lata i z tego co zauważyłem każdy pies ma kompletnie inny charakter.
____________________
Edek-Nieustanne dążenie do piękna
Aurelllia 22:28, 17 lut 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Witam i ja Wisteria mnie urzekła
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies