Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anulajda w raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Anulajda w raju

nicol21 10:34, 28 maj 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Ale masz czosnków! Pięknie!!
i Róże już w pełnym rozkwicie - czy to kwestia że przy ścianie i ściana oddaje ciepło? czy może wszystkie tak kwitną już?

Liczyłam też na trochę więcej zdjęć
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
lawenda001 20:22, 28 maj 2019

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
Aniu, ślicznie jest u ciebie A jak wyglądają twoje cisy elegantissima? mój w końcu nabiera trochę limonkowego koloru, myślałam, że jest zasuszony.

Czytałam u ciebie, że bywasz w szkółce u Kapiasów, tak? Czy byłaś może niedawno? Widziałaś może u nich derenie midwinter fire? Albo derenie elegnatissima? Zastanawiam się czy nie zamówić u nich on line. Tylko zastanawiam się jakie mają sadzonki, czy ładne.

Ja też czekam na dalsze zdjęcia pięknego ogrodu
eVka 20:30, 28 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Pięknie, chcemy więcej zdjęć! Proszę
____________________
Veega 22:06, 28 maj 2019

Dołączył: 17 sty 2019
Posty: 85
Tak, tak Aniu, prosimy o więcej zdjęć, tylko apetytu nam narobiłaś
Były śliczne tulipanki, teraz są piękne czosnki i czekamy na cudowne róże
Twój ogród jest zawsze niesamowity !

Pozdrawiam
lawenda001 22:24, 28 maj 2019

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
Aniu, a ja coś pokręciłam, Kapias nie ma sprzedaży on line.
aisza222 09:54, 29 maj 2019


Dołączył: 28 mar 2019
Posty: 23
Jest pod wrażeniem ogrodu przepiękny , widać ile pracy i serca wkładasz w ten ogród... Ja na razie pracuje nad gleba w moim ogrodzie .... moje pytanie wyda Ci się pewnie śmieszne obstawiam ze pod korą nie ma agrowłókniny ?? Jak sobie radzisz z plewieniem ??
____________________
Ela Pięknego początki :)
anulajda 09:57, 30 maj 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
nicol21 napisał(a)
Ale masz czosnków! Pięknie!!
i Róże już w pełnym rozkwicie - czy to kwestia że przy ścianie i ściana oddaje ciepło? czy może wszystkie tak kwitną już?

Liczyłam też na trochę więcej zdjęć


Sciana na pewno zrobiła swoje że już kwitną róże w doniczkach bo te w gruncie ociągają się, ale jeszcze momencik

____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 10:19, 30 maj 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
lawenda001 napisał(a)
Aniu, ślicznie jest u ciebie A jak wyglądają twoje cisy elegantissima? mój w końcu nabiera trochę limonkowego koloru, myślałam, że jest zasuszony.

Czytałam u ciebie, że bywasz w szkółce u Kapiasów, tak? Czy byłaś może niedawno? Widziałaś może u nich derenie midwinter fire? Albo derenie elegnatissima? Zastanawiam się czy nie zamówić u nich on line. Tylko zastanawiam się jakie mają sadzonki, czy ładne.

Ja też czekam na dalsze zdjęcia pięknego ogrodu


Dziękuję u Kapiasa byłam we wtorek ale derenie nie rzuciły mi się w oczy to niestety nie pomogę,oni nie mają sprzedaży on line
Tu masz aktualne fotki cisa jak teraz wyglądają w dwóch różnych miejscach
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 10:28, 30 maj 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
effka napisał(a)
Pięknie, chcemy więcej zdjęć! Proszę


Dziękuję postaram się bardziej
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 10:29, 30 maj 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
lawenda001 napisał(a)
Aniu, a ja coś pokręciłam, Kapias nie ma sprzedaży on line.

____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies