Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zapracowanej mamuśki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zapracowanej mamuśki

ania1110d 21:02, 03 wrz 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Gosiu ja czasem też bym nie raz przerobiła swoje rabaty ale daję im czas...coś czasem zmienię albo przesadzę...u mnie nom stop łopata idzie w ruch Często także powstaje nowa rabat na której nie od razu znajdują się zaplanowane roślinki ale z czasem po troszkę dokupuje

Budujesz piękny ogród masz już po części zaplanowane rabaty i jest dobrze nie wszystko na raz Gosiu... tak samo musiałam zebrać się w cierpliwość więc życzę i Tobie dużo dużo cierpliwości i radości ze swojego "ogrodu zapracowanej mamuśki"
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
mamuska1980 12:33, 04 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2016
Posty: 981
Dzięki Aniu .
Masz rację nie wszystko na raz. Cierpliwości ostatnio mi brakuje. Ostatnio ze wszystkim pod górkę mam, bardzo marudna jestem

Idę marudzić mężowi hihi
____________________
ogród zapracowanej mamuśki
kinia111 12:50, 04 wrz 2017


Dołączył: 14 lis 2016
Posty: 445
Ogród to praca na lata . W zimie się planuje a na wiosnę wydaje kasę ale pomału nie od razu Kraków zbudowano. Ja też pomału kupuję i robię bo bym wydała cały budżet.
____________________
Kinga Ogród to moja bajka
mamuska1980 20:21, 05 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2016
Posty: 981
Kiniu staram się, ale jakoś mi nie wychodzi .
Zakupy robię na raty, ale ten rok wyprowadza mnie z równowagi

Ostatnio zamawiałam cebulki tulipanów i na złość zduuuublowało mi się zamówienie , (trudno Radę Rodziców i Komitety Rodzicielskie opłacę za miesięc)

Aaale może to i lepiej bo tulipanków będzie na wiosnę więcej następny rok będzie leeeepszy

____________________
ogród zapracowanej mamuśki
dominka 12:02, 06 wrz 2017


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Jestem z rewizytą i pochwałami
Zauroczył mnie Twój gabion, mój 5 metrowy czeka na kamienie, 4 rok czeka
Piękny ogród stworzyłaś.
Zapisuję do odwiedzin!
____________________
Aga- Zielony AZYL
lojalna_ 14:11, 06 wrz 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
mamuska1980 napisał(a)
Wczoraj Men był na dachu łatać dziury i przy okazji zrobił zdjęcia
Tak wygląda mój niedokończony burdel z góry

I inne widoki. Teraz taki spokój. Tu kiedyś będzie osiedle


Ten porzadeczek ład i przemyślana forma. A tu czytam ze masz trudny czas. Tyle dobrej pracy za Tobą pięknie juz jest a na busz niewiele trzeba czekać.

Zdublowane cebulki ! Fajnie będzie )))) dobrze się stało ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
mamuska1980 20:19, 06 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2016
Posty: 981
Aga dzięki , to czekanie mnie wykańcza jak patrze na te dopracowane ogrody . w następnym roku biorę się do pracy i dokończę te moje rabaty

Jolu dzięki , efekty zaczynają być widoczne dopiero teraz (choć jeszcze wiele jest do zrobienia), bo jak patrzę na wcześniejsze zdjęcia (te z początków) to była masaakra ,
myślę że cebulki dadzą powera do pracy na następny rok
____________________
ogród zapracowanej mamuśki
an_tre 20:22, 06 wrz 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Jaki tam burdel a widoki z góry na okolice wspaniale.
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
mamuska1980 20:29, 06 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2016
Posty: 981
W zeszły weekend dzieliłam żurawki
Część zostawiłam na tej rabacie tylko ułożenie zmieniłam (słabo widać bo żurawki ciemne i pochmurno było)
Tutaj dosadzę jeszcze tulipany i czosnki, a potem przykryję korą. A wiosną dojdzie stipa.

Resztę żurawek upchałam gdzie się da
____________________
ogród zapracowanej mamuśki
mamuska1980 20:39, 06 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2016
Posty: 981
an_tre napisał(a)
Jaki tam burdel a widoki z góry na okolice wspaniale.


Aniu burdel jest ojjj jest (podpowiem: tam gdzie plac zabaw - nie wiem jak się za ten teren zabrać, jak go ogarnąć)
Widoczki na razie mam wspaniałe, sarny i inne leśne zwierzęta się tam kręcą, ale już się ludzie interesują tamtymi polami i już nie będzie takiej ciszy i spokoju .
____________________
ogród zapracowanej mamuśki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies