Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

violka171 19:48, 13 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Moja zdobycz

posadzone za rok mam nadzieję też tak będzie biało
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Basilikum 20:00, 13 mar 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
duze te tuje
gdzies te przebisniegi wykopala?
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hanka_andrus 20:02, 13 mar 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zdobycz niespodziewana, to jest to co króliczki lubią z rana! Będzie dobrze!

Rząd tujek będzie i zasłoną i ekranem. Za jakie 2 tygodnie radzę przyciąć wszystkie od góry na jednakowa wysokość. Bo coś wierzchołki jakby trochę zbrązowiały. W Lid-u Chyba od jutra jest jakiś nawóz do iglaków aż 2,5 kg Możesz się zaopatrzyć. W ogóle jakaś nawozowa oferta jest.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 20:15, 13 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Basilikum napisał(a)
duze te tuje
gdzies te przebisniegi wykopala?

Izuniu pisalam wczesniej jak pytalaś Thuje mają 80 cm z doniczką
a te przebiśniegi wykopałam jadąc na działkę rosną sobie na górce wśród drzew-możliwe że tam kiedyś kiedyś działka była-nie wiem,opuszczone wzgórze,rosną ich dywany i stąd mam
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 20:18, 13 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
Zdobycz niespodziewana, to jest to co króliczki lubią z rana! Będzie dobrze!

Rząd tujek będzie i zasłoną i ekranem. Za jakie 2 tygodnie radzę przyciąć wszystkie od góry na jednakowa wysokość. Bo coś wierzchołki jakby trochę zbrązowiały. W Lid-u Chyba od jutra jest jakiś nawóz do iglaków aż 2,5 kg Możesz się zaopatrzyć. W ogóle jakaś nawozowa oferta jest.


Tak Haniu,wierzchołki są lekko brązowe i też mnie to lekko zdziwiło hm...o widzisz dobrze wiedzieć o nawozie że w Lidlu
a ile je podciąć cm mniej więcej ?
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Basilikum 20:21, 13 mar 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
a jakos te 80 cm to lepiej na zdjeciu widac niz w ojej wyobrazni

ale fajnie, ze takie miejsce znalazls pieknie teraz wyglada ta przebisniegowa grzadka
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
violka171 20:29, 13 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Basilikum napisał(a)
a jakos te 80 cm to lepiej na zdjeciu widac niz w ojej wyobrazni

ale fajnie, ze takie miejsce znalazls pieknie teraz wyglada ta przebisniegowa grzadka

między nimi rosną tulipany i krokusy więc odstępy musiałam zrobić,a tak to bym zrobiła dywan no tyle ich tam rośnie samopas ach
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 20:30, 13 mar 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Z przycinaniem popatrzysz o ile te czubki odżyją. Być może dlatego poszły w niższej cenie. Ale to żywotne bestie, tylko im teraz wody nie żałować przy każdej bytności po konewce na sztukę/ niestety/.

Na dobrą sprawę nawet o połowę bym ciachnęła, Ale Tobie pewnie żal ich tak ostro podcinać, to końskim targiem, ze 20 cm co najmniej. Musiałabym je w realu widzieć. Ale tak jak napisałam, zobaczysz jak się będą sprawować po posadzeniu. Posypanie nawozem wskazane, bo chyba do dołków nic im nie dawałaś? A one biedne w tych doniczkach były.

Zrób fotki tym najbardziej brązowawym. I pokaż.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 20:40, 13 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
Z przycinaniem popatrzysz o ile te czubki odżyją. Być może dlatego poszły w niższej cenie. Ale to żywotne bestie, tylko im teraz wody nie żałować przy każdej bytności po konewce na sztukę/ niestety/.

Na dobrą sprawę nawet o połowę bym ciachnęła, Ale Tobie pewnie żal ich tak ostro podcinać, to końskim targiem, ze 20 cm co najmniej. Musiałabym je w realu widzieć. Ale tak jak napisałam, zobaczysz jak się będą sprawować po posadzeniu. Posypanie nawozem wskazane, bo chyba do dołków nic im nie dawałaś? A one biedne w tych doniczkach były.

Zrób fotki tym najbardziej brązowawym. I pokaż.

Wody że potrzebują to wiem,dziś się nachodziłam po ludziach żebrać o wodę-mojej w baniaku zabrakło ,bo ja zimowej jeszcze nie mam włączonej może w tym sezonie podłącze
co do ciecia no szkoda mi by było aż 20 cm
czubki gdzieś kolo 5-10 cm HANIU mają brązowe i to nie każda szt,do dołków nic nie dodawałam-chcciałam by się zaklimatyzowały najpierw,niestety były w tych doniczkach wychodowane bidulki ,pień głowny już mają jak dość gruby kciuk
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 20:59, 13 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
odczytam jutro ,tymczasem kładę się,jestem padnięta po dzisiejszej pracy,czuję każdy mięsień,mam nadzieję że do jutra wydobrzeję że zakwasy mnie ominą
dobranoc wszystkim,spokojnej nocki-pozdrawiam
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies