Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Powitanie Wiosny 2016 - Wielka Ogrodnicza Integracja w Krakowie | 1. kwietnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitanie Wiosny 2016 - Wielka Ogrodnicza Integracja w Krakowie | 1. kwietnia

Jakub_ 18:00, 20 mar 2016


Dołączył: 10 wrz 2012
Posty: 2
Drodzy forumowicze, miłośnicy ogrodów,

Integrujemy ogrodników wszystkich specjalności - pasjonatów, projektantów, wykonawców, producentów, sprzedawców... i rozpoczynamy proces budowy Środowiska Ogrodniczego w Polsce (to pierwsza z 3 imprez w tym roku, będziemy kontynuować cykl w kolejnych latach).

Zapraszam serdecznie na Powitanie Wiosny 2016:

w pierwszy piątek po świętach, 1 kwietnia, start od godziny 18:00
w Garden Pro na ul. Zbrojarzy 14 w Krakowie

organizatorem jest fundacja Organizacja Ogrodów Polskich.

Impreza jest tak pomyślana, aby sprzyjać zasłużonemu odpoczynkowi (a jesień i zima były wyjątkowo męczące w tym roku... :[) i nawiązywaniu kontaktów - zawodowych, prywatnych - ale zawsze związanych z ogrodami. W programie grill, whisky i wino oraz ciekawe atrakcje.

Bilety - w cenie 30 zł - w całości przeznaczymy na realizację celów statutowych OOP.

Gorąco zapraszam, dołączcie i mam nadzieję, że spotkamy się wtedy jak największą ekipą! Ogrodnik to unikalny rodzaj zwierza - pozytywny, otwarty i wrażliwy - ja nie pamiętam spotkania w gronie ogrodników, które nie byłoby wspaniale spędzonym czasem.

____________________
Annula 19:52, 20 mar 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 2
Super!

W końcu coś poza targami i wystawami!

Widziałam na facebooku zdjęcia tego Garden Pro, nieźle. Właściwie to sprzęty, które tam się znajdują można zobaczyć tylko w katalogach.

Rozpoczęcie sezonu wróżę udane! Będę tam i zabiorę swoich pracowników, przyda się dodatkowa forma motywacji.
____________________
Jakub_ 20:58, 20 mar 2016


Dołączył: 10 wrz 2012
Posty: 2
Annula bardzo się cieszę i do zobaczenia!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies