Gdzie jesteś » Forum » Przyjmę » Skalniakowe roślinki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Skalniakowe roślinki...

Matka 14:02, 08 maj 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Wysiałam ich mnóstwo: żagwiny, goździki, smagliczka, rogownica, zawciągi, itp... i z tego wszystkiego wzeszła mi tylko smagliczka od Danusi

Stąd moja do Was prośba i pytanie: jeśli moglibyście się podzielić skalniakowymi roślinkami-wszelkiego typu i rodzaju i koloru!byłabym wdzięczna...te które dostałąm od przemiłych Forumowiczów już rosną w innym miejscu a zanim będę je dzieliła to minie trochę czasu!

Dajcie znać tu lub na pw

Pozdrawiam,
Bogda
____________________
U Matki
mysza 11:17, 11 maj 2011

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Boguś podaj adres w wiadomościach , coś mam to dam , ale nie pytaj co bo nazw nie znam
____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
tutuja 16:07, 11 maj 2011

Dołączył: 09 maj 2011
Posty: 9
haha niewiadomojakiewysiewki od myszy... czy ktoś z was podjąłł probe na przyklad posadzenia pnących skalniakowych roślinek w całym ogrodzie? mam troche miesjca przed domem i chce je tak zagospodarowac ale to duza przestrzen i nei wiem czysie tak da... taki ogromny skalniak.
mamahuberta 11:20, 22 cze 2011

Dołączył: 22 cze 2011
Posty: 74
Bogda napisał(a)
Wysiałam ich mnóstwo: żagwiny, goździki, smagliczka, rogownica, zawciągi, itp... i z tego wszystkiego wzeszła mi tylko smagliczka od Danusi

Stąd moja do Was prośba i pytanie: jeśli moglibyście się podzielić skalniakowymi roślinkami-wszelkiego typu i rodzaju i koloru!byłabym wdzięczna...te które dostałąm od przemiłych Forumowiczów już rosną w innym miejscu a zanim będę je dzieliła to minie trochę czasu!

Dajcie znać tu lub na pw

Pozdrawiam,
Bogda


Witam
Planuję wykopać wszystkie roślinki skalniakowe w przyszłym miesiącu.
Napisz skąd jesteś to może damy radę jakoś przetransportować to co wykopię.
____________________
Matka 10:37, 24 cze 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
MamoHuberta, doszła wiadomość prywatna?
____________________
U Matki
mamahuberta 22:05, 25 cze 2011

Dołączył: 22 cze 2011
Posty: 74
Witam
Wiadomość otrzymałam. Odpisałam ale chyba nie przeszło. Daleko mieszkamy od siebie bo ja z centralnej Polski. Chyba nie uda mi się tak zabezpieczyć roślinek aby przeżyły podróż
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies