Gdzie jesteś » Forum » Wymienię » piwonia, irys, liliowce, rozchodniki i inne

Pokaż wątki Pokaż posty

piwonia, irys, liliowce, rozchodniki i inne

ala 09:46, 07 kwi 2016

Dołączył: 29 wrz 2014
Posty: 27
Wymienię piwonie czerwoną, liliowce wysokie pomarańczowe, rozchodniki 3-5 odmian, cesarską koronę, jukę karolińską, goździki, dzwonki, konwalie, prymule,fiołki, kamienna róża, złocień biały wielki, lilie, tulipany rosnące już w doniczce , truskawki czerwone 7 odmian, truskawka ananasowa, malina czerwona,żółta i czarna, i po ustaleniu odmian jeśli będzie potrzeba inne byliny.

Na hortensje, hosty, żurawki, bukszpany, berberysy, dereń, trawy i inne nie byliny w ilości min 3 sztuk danej odmiany żeby było co posadzić.

Na przykład piwonię mogę zaoferować 3 karpy rozmiaru kartki A4, z irysami, rozchodnikami, liliowce, goździki, złocień podobnie. Cebule na sztuki.

Proponuje wymianę objętość za objętość, sztuka za sztukę tak żeby każdy był zadowolony.
Jestem z Lublina, najchętniej wolałabym wymienić się pod którymś marketem z uwagi na ciężar(najlepiej nie pozbawiać ziemi zbytnio roślin) i rosnące rośliny ale kurier do 30kg też może być.
Tak więc jeśli Ci coś zbywa, przeszkadza, nie jest byliną a chcesz mieć bylinę i nadać uroku rabatce to zapraszam.

stasunia 10:23, 08 kwi 2016


Dołączył: 04 lut 2015
Posty: 61
Napisałam pw
chelll 20:18, 11 kwi 2016


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Mam derenia o zielonych liściach oraz hosty zielone, a także żurawkę krwistą. Chętnie się wymienię na piwonię, rozchodniki (jakie masz odmiany) i sadzonki truskawek. Jeśli jesteś jeszcze zainteresowana, odezwij się.
____________________
Handmade by Elka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies