Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Mirelli

MirellaB 15:35, 01 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Mixtoorka napisał(a)
Porządeczek już masz. Ja też obstawiałabym hortensje- dobry wybór. Biuro, to biuro. Masz być zajęta pracą i się nie rozpraszać.

Będziesz miała bardzo ładne i uporządkowane otoczenie

PS. A co tam Kubuś szukał w trawniku ?

Masz rację ogród nie może mnie rozpraszać podczas pracy

Kubuś jak zwykle coś sadził
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
dominika_ 15:58, 01 lip 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Super zakupki Mirellko
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Mixtoorka 16:00, 01 lip 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
MirellaB napisał(a)

Masz rację ogród nie może mnie rozpraszać podczas pracy

Kubuś jak zwykle coś sadził


Wiesz, bo to tak jak ze sprzątaniem i gotowaniem w czasie sesji. Jakie my cuda odstawialiśmy w akademiku a jaki był błysk... w ogrodzie też miałabyś "mucha nie siada" A zawsze jest coś do poprawienia, wyrwania, pryskania i nawożenia ..a praca leży...

Kubuś to widzę, że cudowny ogrodnik. Po mamusi oczywiście
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
alis 17:26, 01 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
MirellaB napisał(a)
Trawa w ogródku wschodzi, Vanilki będą ładnie kwitły, reszta roślin dobrze rośnie

Zdecydowałam, że przy tarasie posadzę hortensję Annabell Strong i żurawki.
Szału nie będzie wiem, ale decyzja jest taka, że ogród ma być prosty

Hortka czeka na posadzenie


Towarzyszyć jej będą żurawki




Kilka z tych żurawek planuję posadzić przy magnolii. Wiem, że magnolia nie lubi mieć nic w nóżkach, ale takiego pustego miejsca nie chcę zostawić. Przetestuję jak będzie rosła


Zakupki jak zwykle pierwsza klasa Żurawki do marmoladek bardzo podobne, ja też czymś muszę podsadzić magnolię, myślałam o zawilcach jesiennych.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
MirellaB 21:03, 01 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
dominika_ napisał(a)
Super zakupki Mirellko

Wybrałam się dzisiaj do szkółki, żeby resztę roślin dokupić i ogródek w obsadzaniu zakończyć
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 21:05, 01 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Mixtoorka napisał(a)


Wiesz, bo to tak jak ze sprzątaniem i gotowaniem w czasie sesji. Jakie my cuda odstawialiśmy w akademiku a jaki był błysk... w ogrodzie też miałabyś "mucha nie siada" A zawsze jest coś do poprawienia, wyrwania, pryskania i nawożenia ..a praca leży...

Kubuś to widzę, że cudowny ogrodnik. Po mamusi oczywiście

Karolka jak to posadzę to ogródek mam zakończony, nic więcej nie zmieszczę.
Zadowolona jestem z tego co w nim posadziłam
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 21:07, 01 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
alis napisał(a)


Zakupki jak zwykle pierwsza klasa Żurawki do marmoladek bardzo podobne, ja też czymś muszę podsadzić magnolię, myślałam o zawilcach jesiennych.

Alicjo są podobne Zastanawiałam się, które z nich wybrać i jednak padło na te. Miałam postawione jedne i drugie obok siebie i te które wybrałam mają bardziej wyrazisty kolor
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
elka_ 21:13, 01 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
MirellaB napisał(a)
Kilka z tych żurawek planuję posadzić przy magnolii. Wiem, że magnolia nie lubi mieć nic w nóżkach, ale takiego pustego miejsca nie chcę zostawić. Przetestuję jak będzie rosła


Mirello, moja magnolia ma busz w nóżkach , póki rosła samotna nie kwitła, a teraz szaleje wzrostowo i kwiatowo
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
MirellaB 21:16, 01 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
elka_ napisał(a)


Mirello, moja magnolia ma busz w nóżkach , póki rosła samotna nie kwitła, a teraz szaleje wzrostowo i kwiatowo

Elu to bardzo dobre wieści
Niby magnolia nie lubi mieć nic w nóżkach, jak widać nie koniecznie tak musi być
Dziękuję Ci za tą informację
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
alis 21:36, 01 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
elka_ napisał(a)


Mirello, moja magnolia ma busz w nóżkach , póki rosła samotna nie kwitła, a teraz szaleje wzrostowo i kwiatowo

Eluś, a co dałaś swojej magnolii w nóżki?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies