Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Kłaniam się z Gorzowa Wlkp.

Pokaż wątki Pokaż posty

Kłaniam się z Gorzowa Wlkp.

Meganka1971 14:01, 22 kwi 2016


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 4
Witam Was Kochani cieplutko. Dokładnie rok temu nabyłam działkę. Oddaję jej całe serce, bo kocham to, co robię. Sukcesywnie zmieniam każdy metr mojego królestwa. Wszystko własnymi pomysłami, inspiracjami oraz rękoma.
Zamieszczę zdjęcie działki świeżo kupionej oraz kilka z obecnego wyglądu, bo też chcę się pochwalić, ha,ha,ha. I jak widać sporo jeszcze pracy przede mną!!!
A teraz proszę o pomoc. W niektórych miejscach mam jeszcze tzw. misz masz po poprzedniku i jeszcze nie za bardzo znam się na roślinach, więc proszę o określenie, czy roślinki na załączonych zdjęciach to kwiaty. W zeszłym roku wszystko wyhakałam, ale teraz jestem bardziej ostrożna. Będę stokroć wdzięczna.
____________________
Kocham to małe moje królestwo!
Makusia 16:11, 18 maj 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Witam Cię
Wow! Ależ pracy włożyłaś w tą metamorfozę! Niesamowita zmiana.
W rozwikłaniu zagadki nazw roślinek ja Ci nie pomogę- jestem kompletnie początkującą "grzebaczką ogrodową" i praktycznie nic jeszcze nie wiem, i niczego nie umiem ;(
Ale pozdrawiam cieplutko i kibicuję dalszej pracy.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Meganka1971 22:14, 19 maj 2016


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 4
Dziękuję "Grzebaczko ogrodowa" (dobre określenie - ha,ha) za słowa uznania. Jakby nie było, jesteśmy obie początkujące więc zarówno Tobie, jak i sobie życzę powodzenia, wytrwałości i dumy z naszego królestwa. Pozdrawiam. A co do roślinek, to rosną i zapewne za niedługo się okaże, czy to kwitnąca roślinka, czy zwykły chwast.
____________________
Kocham to małe moje królestwo!
hanka_andrus 22:29, 19 maj 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Pokazanie kawałka roślinki nie pozwala na identyfikację.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 22:29, 19 maj 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ostatnie zdjęcie 100% chwast. 2 zdjęcia powyżej również. Reszty nie potrafię określić.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Meganka1971 08:43, 20 maj 2016


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 4
Dziękuję Haneczko za informację. Na dzień dzisiejszy chwasty z ostatniego zdjęcia tak mi się rozrosły, że zaraz chwytam za haczkę. szkoda kwiatów, które rosną w pobliżu. Życzę miłego weekendu i dużo słoneczka.
____________________
Kocham to małe moje królestwo!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies