Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam z R.O.D.O.S. ;))

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam z R.O.D.O.S. ;))

Anila 12:05, 03 maj 2016


Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 29
Witam Wszystkich bardzo serdecznie
Czytałam Forum od jakiegoś czasu, zachwycałam się Waszymi ogrodami i ogromną wiedzą jaką się dzielicie.
Ładuję tutaj akumulatory do inspiracji i pracy w ogrodzie, która pochłania mnie coraz bardziej.
Tworzę nowy ogród (właściwie to przerabiam zachwaszczany, potwornie zaniedbany ogród).
Nieśmiało mam nadzieję że dzięki wiedzy jaką zdobędę stworze namiastkę tych cudowności które tutaj prezentujecie

P.S.
Mam tyle pytań że aż nie wiem do którego wątku ruszyć
hanka_andrus 13:05, 03 maj 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
RODOS- To brzmi znajomo! Rodzinny Ogród S...
Też mam ogród w RODOsie!
Witam i pozdrawiam. Z pytaniami możesz do każdego, jeżeli nie wie co odpowiedzieć, odeśle dom właściwego forumowicza/czki/.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
BasiaLT 18:25, 03 maj 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Witaj
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Anila 19:42, 03 maj 2016


Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 29
Dziękuję serdecznie za ciepłe przywitanie.
Haniu, tak, tak, mam tego typu działkę.
Mieliśmy do zeszłego roku 400m ogrodu, który "uprawiałam" na tyle na ile 400 m + dom mogą pozwolić, brakowało mi przestrzeni, udało nam się dokupić kolejne 400 m, od wielu lat nieuprawiane, ze starymi zaniedbanymi nasadzeniami. Musimy się teraz z tym zmierzyć. Chciałabym jak najwięcej uratować ze starych nasadzeń, wyciąć jest najprościej, ale to ostateczność.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies