Gdzie jesteś » Forum » Drzewa i krzewy iglaste » Tuja 'Kórnik' - problem z przyjęciem się

Pokaż wątki Pokaż posty

Tuja 'Kórnik' - problem z przyjęciem się

Slawek88 09:06, 25 sie 2017


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 18
Dziękuje już są posadzone w takich odległościach a co do ziemie to pół na pół torf ziemia i dodałem trochę ziemi do iglaków dorzuciłem
Patrycja_P 09:18, 25 sie 2017

Dołączył: 24 sie 2017
Posty: 11
to teraz tylko nie nawozić i podlewać gdy będą miały sucho.
Slawek88 08:17, 31 sie 2017


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 18
OK jeszcze raz dzięki
tuchan 17:37, 31 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2015
Posty: 91
Myślę, że tuję kurnik SPOKOJNIE można sadzić co metr, a nie co 60 lub 80 cm. Tuja szybko się zagęszcza. Kupiłem 40 cm iglaki. Przez 4 lata mają ponad 1,5 metra, a posadzone co metr już na siebie nachodzą. Także w mojej ocenie metr i tyle samo od płotu.
____________________
Slawek88 20:26, 04 wrz 2017


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 18
A dziękuje już posadziłem ale tylko z jednej strony działki, rada na pewno się przyda bo ok 100 metrów będę musiał jeszcze obsadzić a może jakiś pomysł czym je obsypać? powiem tak działka nie ma jeszcze trawy regularnie kosze obecne tuje po prostu obsypuje tym co skoszę zapewne zostanę skrytykowany ale jeszcze na działce nie mieszkam z tego co wyczytałem ogólnie ludzie odradzają agrowłóknine przed posadzeniem przekopałem cały pas jak coś odrasta wyrywam kora raczej odpada bo potrafi tam mocno wiać i bardzo dużo musiałbym jej zakupić kamyki no niestety finansowo też nie mało a co do tego skoszonego perzu to jak na razie nie jest źle coś odrasta ale mniej niż jakby niczym nie było przykryte , wilgoć też raczej bardziej trzyma.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies