Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród to moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród to moja bajka

11:31, 18 lis 2016
Kinia najlepszy czas na projektowanie to teraz, nie będziesz się spieszyć, że rabatę chcesz zrobić już i już musisz coś wymyślić, powoli zaplanujesz cały ogród, bo tak jak Danusia radzi, projektuje się kompleksowo, wszystkie rabaty muszą tworzyć całość i do siebie pasować.

Dlatego ja teraz myślę o tym Mam całą zimę i kochanych forumowiczów do pomocy, co bym błędów nie popełniania.

Nett 12:02, 18 lis 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Jeśli chcesz planowac, to najlepiej zrób sobie plan na kartce w kratkę, w odpowiedniej skali, oznacz kierunki, nanieś istniejące drzewa, ścieżki itd i wrzuć tutaj, a na pewno mnóstow osob zgłosi się do pomocy.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
kinia111 13:23, 18 lis 2016


Dołączył: 14 lis 2016
Posty: 445
U nas dzisiaj 13 stopni na termometrach. Takiej pogody nie było już dawno.
____________________
Kinga Ogród to moja bajka
kinia111 13:32, 18 lis 2016


Dołączył: 14 lis 2016
Posty: 445
Doradźcie mi kochane czym obsadzić na wiosnę to moje koło na środku ogrodu. Jest dość duże i całe lato jest w pełnym słońcu. Myślałam o jasnych żurawkach ale one nie lubią palącego słońca. Pomóżcie.

____________________
Kinga Ogród to moja bajka
Nett 13:37, 18 lis 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Pierwsze co mi przyszło do głowy to lawenda.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Basilikum 16:07, 18 lis 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Nett napisał(a)
Ja tez nie wiedziałam. Myślałam, ze każdy sam decyduje o czym pisze w swoim wątku.

tak, to prawda
ale jak napiszesz o psie, wkleisz jego foto na watku to zobacza go ludzie czytajacy watek ale niekonieczie lubiacy psy i zainteresowani inf itp... jak napiszsz w watku o psach to zagladna tam psiarze
Tak samo z przepisami. Jak napiszesz nawatku to zobacza ten przepis odwiedzajacy watek 10-50 osob (no moze wiecej w popularnych watkach) jak nnapiszesz w ogrodowej kuchni, to bedzie latwiejszy do znalezienia po pierwsze a po drugie znajda go osoby szukajace a nie przypadkowe.

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
kinia111 17:25, 18 lis 2016


Dołączył: 14 lis 2016
Posty: 445
Nett napisał(a)
Pierwsze co mi przyszło do głowy to lawenda.
Lubię lawende ale myślałam o czymś niskim typu żurawi tylko jakie?
____________________
Kinga Ogród to moja bajka
AnnaCh 18:36, 18 lis 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jak żurawki, to z ciemnymi listkami, jasne na słońcu nie wyrabiają.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
kinia111 21:15, 18 lis 2016


Dołączył: 14 lis 2016
Posty: 445
AnnaCh napisał(a)
Jak żurawki, to z ciemnymi listkami, jasne na słońcu nie wyrabiają.
Wiem że jasne słońce pali ale podobają mi się jeszcze takie rude odmiana "pech melba" lub "mega caramel". Mam jedną jasną w słońcu i na wiosnę muszę ją przesadzić pod jabłonkę tam da radę, jest cień.
____________________
Kinga Ogród to moja bajka
AnnaCh 22:27, 18 lis 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Mam jedne takie rude na słońcu, niestety u mnie nn, kupowane z czasów przed O., daje radę
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies