Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » LeŚnicZaNka

Pokaż wątki Pokaż posty

LeŚnicZaNka

Kasiolaaa 20:35, 17 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziu zapewne masz racje jak przesadzasz trawy to dajesz jakis obornik w granulkach lub jakies dobrodziejstwa czy nic niewiem jak tu dogodzic trawom
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 20:36, 17 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jeśli mogę podpowiedzieć to daj korę przekompostowaną i obornik lub kompost, co tam masz dostępne.
____________________
Kasiolaaa 20:40, 17 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewa jaram sie tymi trawami jak dzieciak lizakiem juz mam swoją wizję hi hi dzisiaj sie napracowalam jak durna i nie widac roboty mojej tyle czasu odkurzaczem ogrodowym zbieralam liscie a jak wiadomo mieszkam pod lasem wiec lisci debowych mam multup plus z dwuch grusz przy hustawce katorga hehhhh ale wysprzatalam niczym z dywanu w domu wychodze po godzinie a tam nie widac ze cos robione bylo eh wiec poszlam robic grzyby po kaszubsku wyszko mi 12 słoików pranie gotowanie i posadzilam czosnek zimowy w warzywniaku
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Wiolka5_7 20:49, 17 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Kasiu w końcu dotarłam do Ciebie
Ładnie uporządkowaliście nowy teren do obsadzenia
A teraz nowe roślinki i sadzenie, super
Jestem ciekawa co tam wymyśliłaś ...

A jeżówki Vw kupisz spokojnie na wiosnę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kasiolaaa 20:58, 17 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Wioluś ciesze sie ze zawitalas do mnie bede focic na bierząco zobaczymy co to z tego mojego zaplanowania terenu wyniknie haha jedyny stres jaki mam to kiedy beda moje roze i sadzenie z tym zwiazane bo to okolo 70 sadzonek samych roz czy ja oszalalam ? haha
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Wiolka5_7 21:22, 17 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Kasiolaaa napisał(a)
Wioluś ciesze sie ze zawitalas do mnie bede focic na bierząco zobaczymy co to z tego mojego zaplanowania terenu wyniknie haha jedyny stres jaki mam to kiedy beda moje roze i sadzenie z tym zwiazane bo to okolo 70 sadzonek samych roz czy ja oszalalam ? haha


Jestem ciekawa bardzo... wow! 70 szt. będziesz miała różany ogród,pięknie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 21:35, 17 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Wioluś ciesze sie ze zawitalas do mnie bede focic na bierząco zobaczymy co to z tego mojego zaplanowania terenu wyniknie haha jedyny stres jaki mam to kiedy beda moje roze i sadzenie z tym zwiazane bo to okolo 70 sadzonek samych roz czy ja oszalalam ? haha

70??!! Mamooo ale będzie boskoooo plus trawy, jeżówy i rozchodniki. Rozkosz
____________________
eVka 21:38, 17 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewa jaram sie tymi trawami jak dzieciak lizakiem juz mam swoją wizję hi hi dzisiaj sie napracowalam jak durna i nie widac roboty mojej tyle czasu odkurzaczem ogrodowym zbieralam liscie a jak wiadomo mieszkam pod lasem wiec lisci debowych mam multup plus z dwuch grusz przy hustawce katorga hehhhh ale wysprzatalam niczym z dywanu w domu wychodze po godzinie a tam nie widac ze cos robione bylo eh wiec poszlam robic grzyby po kaszubsku wyszko mi 12 słoików pranie gotowanie i posadzilam czosnek zimowy w warzywniaku

Nie dziwie się że się jarasz, tworzysz sporą nową cześć ogrodu, aż Ci zazdroszczę (oczywiście pozytywnie) Ja dziś domowiłam Jeszce jedną Artemis na wjazdową, będzie na tej rabacie z liliowcami 4 sztuki a ty piszesz o 70-ciu hehe

Oj tyle liści to wiesz ja bym kompostowała, uwielbiam wrzucać wszystko co się oczywiście nadaje, na kompost.
Pracowita gosposia z Ciebie!
____________________
waldek727 01:31, 18 paź 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Kasiolaaa napisał(a)
Madziu zapewne masz racje jak przesadzasz trawy to dajesz jakis obornik w granulkach lub jakies dobrodziejstwa czy nic niewiem jak tu dogodzic trawom

1/3 obornika 1/3 kompostu 1/3 piasku.
Bez dodatku kory.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Kasiolaaa 03:32, 18 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Waldek dziekuje za podpowiedz dostosuje sie
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies